Підрозділи

Напрямки підготови

Напрямки підготовки для видів виробництва:


Машинобудівний підрозділ

Назва
напрямку підготовки
Машинобудівний напрямок
Назви та коди
професій (спеціальностей)
8211 Верстатник широкого профілю
8211 Оператор верстатів з програмним керуванням
7241 Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування
8333 Машиніст крана
7231 Слюсар з ремонту автомобілів
7233 Слюсар-ремонтник
7222 Слюсар-інструментальник
3115 Технік-технолог (механіка)
133 Галузеве машинобудування
  Загальна кількість учнів підрозділу 
 
 350 учнів
Матеріально-технічна база кабінетів, майстерень навчального підрозділу 2 - токарно-фрезерні лабораторії
2 - слюсарні лабораторії
1 - слюсарно-ремонтна лабораторія
1 – лабораторія машиністів  крана
1 - лабораторія операторів верстатів з програмним керування
1 – кабінет технологій вантажопідіймальних робіт
1 – кабінет слюсарних технологій
1 – кабінет матеріальнознавства
1 – технологій обробки матеріалів на верстатах
13 персональних комп’ютерів
6 мультимедійних проектори
  Підприємства - замовники робітничих кадрів (бази практики)   Державне  підприємство  «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», МКП «Дніпропетровський електротранспорт», ТОВ «Техмаштрейд», ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ЗАВОД БУРОВОГО ОБЛАДНАННЯ»,ТОВ «ДМЗ Комінмет», ТОВ «Дніпротехуніверсал», ТОВ НВП «Скарб», ТОВ «Дніпропетровський автоцентр «МАЗ», ТОВ «Яшина», ТОВ «Бристоль-Авто», ТОВ «Дніпроавтомотосервіс», ТОВ «Техкомплекс Днепр», ТОВ «Білдінг-Сервіс Груп», ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ЄВРАЗ», ТОВ «Сінгл-мотор», ТОВ «Автотранссервіс», ТОВ «АТП 11227», ТОВ НВВП «Д-Технологія».
  Відмінники, активісти підрозділу, призери олімпіад, конкурсів тощо 
 
Сивокобильська Тетяна, Бойко Назар, Голузова Анна, Кривошея Костянтин, Луценко Яна, Синичкін Олексій, Назарова Тетяна, Мацко Руслан, Книш Денис, Шевцов Ростислав, Панасенко Іван, Великодний Ярослав, Білий Олександр, Кобилянський Євгеній, Марченко Сергій, Бараненко Дмитро, Безцінний Олександр, Савченко Владислав, Полторацкий Михайло, Красільніков Станіслав.
Викладачі та майстри виробничого навчання підрозділу Старший майстер – Ющенко Олена Володимирівна
Майстер в/н – Волкогон Людмила Валріївна
Майстер в/н – Лиска Юрій Євгенович
Майстер в/н – Лукін Роман Вікторович
Майстер в/н – Мосейко Людмила Олексіївна
Майстер в/н – Неліна  Катерина Володимирівна
Майстер в/н – Царьов Олег Леонідович
Майстер в/н – Черненко Ірина Григорівна
Майстер в/н – Шабалєв Віталій Вікторович
Майстер в/н - Волков Євгеній Петрович
Майстер в/н - Царик Валентина Іванівна
Майстер в/н -  Кузнецов Вадим Володимирович
Викладач – Нікітенко Любов Олександрівна
Викладач – Орлик Анатолій Григорович
Викладач – Калманов Михайло Йосипович
Викладач – Жліховська Тетяна Мирославівна
Викладач – Козич Марина Миколаївна

Назва
напрямку підготовки
Електротехнічний напрямок
Назви та коди
професій (спеціальностей)
7211 Електрогазозварник
7213 Рихтувальник кузовів
7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
131 Прикладна механіка
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Загальна кількість учнів підрозділу
236 учнів
Матеріально-технічна база кабінетів, майстерень навчального підрозділу Наявна матеріально-технічна база дозволяє забезпечити виконання робочого навчального плану та робочих програм, сформувати знання, уміння і навички, визначені в освітньо-кваліфікаційних характеристиках з професій. 
Професійно - теоретична підготовка проводиться в кабінетах: обладнання та технологій зварювальних робіт, матеріалознавства, електротехніки, креслення, спецтехнології. 
Кабінети обладнані комплектами плакатів, стендів, натуральними зразками, діючими моделями, пристроями, комп'ютерною та мультимедійною технікою.
Професійно-практична підготовка учнів забезпечується на базі  майстерень – електрогазозварювальної, слюсарної, ремонту кузовів, електромонтажної, лабораторії технічного обслуговування автомобілів та кузовів та лабораторії електротехніки. 
Майстерні та лабораторії обладнані демонстраційними стендами, плакатами, інструкційно-технологічними картами, сучасним обладнанням та устаткуванням. 
Підприємства - замовники робітничих кадрів (бази практики) Державне  підприємство  «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», МКП «Дніпропетровський електротранспорт», ТОВ «Техмаштрейд», ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ЗАВОД БУРОВОГО ОБЛАДНАННЯ», ТОВ «Яшина»,
ТОВ «ТД Нортек», ТОВ«АТЕКС Днепр», ПрАТ «ЗМК Укрстальдніпро», ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго», ФОП «Швець», ПОГ ДУВП «УТОС», ПП «Промгазкомплект», ТОВ «Солар Стальконструкція», ТОВ «Завод монтажних виробів», ТОВ «ТЕРА-Д», ТОВ «Міськбуд-Дніпро», ТОВ ВКФ «Електропромремонт», ТОВ «ГК Пріорітет».
Відмінники, активісти підрозділу, призери олімпіад, конкурсів тощо   Сєлін Микита, Мішин Микита, Левко Владислав, Сябро Олександр, Мелехов Микита, Панасенко Іван, Усатюк Юлія, Пилипенко Каріна, Суббота Діана, Сорока Сергій, Мироненков Олександр, Панченко Анна, Горбачов Андрій, Зоренко Микола, Гранц Сергій
Викладачі та майстри виробничого навчання підрозділу Майстри в/н:
Ващенков С.Г.
Голобородько Н.В.
Заяц О.В.
Онищенко Н.В.
Тврдохліб Р.Л.
Проценко І.В.
Ніколаєв Д.В.
Фаріна Н.І.
Старостнко А.Ф.
Соловей В.М. 
Шендрик О.О.
Яковенко Г.Г.
Викладачі:
Харкута Ю.К.


Непромисловий підрозділ

Назва
напрямку підготовки
Непромисловий напрямок
Назви та коди
професій (спеціальностей)
5122 Кухар
7412 Кондитер
5123 Офіціант  
Загальна кількість учнів підрозділу 
 
225 учнів
Матеріально-технічна база кабінетів, майстерень навчального підрозділу Кабінет «Технології приготування їжі»
Кабінет «Приготування кондитерських виробів»
Кабінет «Устаткування»
Лабораторія «Кухарів, кондитерів»
Лабораторія «Бар»
Лабораторія «Контролерів-Касирів»
  Підприємства - замовники робітничих кадрів (бази практики)   ТОВ «ОМЕГА», Мережа ресторанів «Гурманія», Мережа піцерій «Челінтано» 
  Відмінники, активісти підрозділу, призери олімпіад, конкурсів тощо 
 
Ігнатенко Станіслав, Домаскін Назар, Гаврилевич Дар’я, Савка Богдан, Агеєв  Михайло, Диковський Богдан, Дрига Наталія, Зеляк Наталія, Клаф Євгенія, Малієнко Анатолій, Пилипенко Ілля
Викладачі та майстри виробничого навчання підрозділу Старший майстер – Чиньонова О.В.
Майстер в/н – Шуть Е.В.
Майстер в/н – Шутова В.М.
Майстер в/н – Косенко О.Ф.
Майстер в/н – Подкопаєв А.В.
Майстер в/н – Берневек А.В.
Майстер в/н – Костюк Л.В.
Майстер в/н – Гладченко Т.В.
Майстер в/н – Чуприна Л.І.
Майстер в/н – Бобрикова С.В.
Викладач – Грабар А.О.



Назва

напрямку підготовки

Напрямок комп’ютерних технологій

Назви та коди

професій (спеціальностей)

4112 Оператор з обробки інформації та програмного забеспечення
4121 Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
4211 Контролер-касир
071 Облік і оподаткування
 
  Загальна кількість учнів підрозділу
 
224 учня
Матеріально-технічна база кабінетів, майстерень навчального підрозділу 4 комп’ютерні лабораторії
64 персональних комп’ютерів
9 мультимедійних проекторів
  Підприємства - замовники робітничих кадрів (бази практики)   ПАО КБ «ПриватБанк», ТОВ " Дружба", ТОВ "Омега", "Ощадбанк"
  Відмінники, активісти підрозділу, призери олімпіад, конкурсів тощо
 
Шишков Олександр Іванович, Кудряченко Владислав Анатолійович, Лупина Олександр Олександрович, Попугай Владислава Ігорівна, Норенко Світлана Ігорівна, Білянкін Руслан Сергійович, Сергієнко Таміла Ігорівна
Викладачі та майстри виробничого навчання підрозділу Майстер в/н – Грунтковська Ю.В.
Майстер в/н – Мантула С.Г.
Майстер в/н – Пікуль Н.В.
Майстер в/н – Бакурака О.Ю.
Майстер в/н – Преврзева Т.Ф.
Майстер в/н – Грицюк О.В.
Майстер в/н – Гриценко С.О.
Викладач – Сагайдак О.М.
Викладач – Галаницька О.О.