Напрямки підготовки для видів виробництва:
Машинобудівний підрозділ
Назва |
Машинобудівний напрямок |
Назви та коди |
8211 Верстатник широкого профілю |
Загальна кількість здобувачів освіти підрозділу |
285 здобувачів освіти. |
Матеріально-технічна база кабінетів, майстерень навчального підрозділу |
2 - токарно-фрезерні лабораторії |
Підприємства - замовники робітничих кадрів (бази практики) |
Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», МКП «Дніпропетровський електротранспорт», ТОВ «Техмаштрейд», ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ЗАВОД БУРОВОГО ОБЛАДНАННЯ»,ТОВ «ДМЗ Комінмет», ТОВ «Дніпротехуніверсал», ТОВ НВП «Скарб», ТОВ «Дніпропетровський автоцентр «МАЗ», ТОВ «Бристоль-Авто», ТОВ «Дніпроавтомотосервіс», ТОВ «Техкомплекс Днепр», ТОВ «Білдінг-Сервіс Груп», ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ЄВРАЗ», ТОВ «Сінгл-мотор», ТОВ «Автотранссервіс», ТОВ «АТП 11227», ТОВ НВВП «Д-Технологія».ТОВ НВО"МЕТА" ТОВ ЕКВІПТЕХ" ПАТ "ДАЗ" |
Відмінники, активісти підрозділу, призери олімпіад, конкурсів тощо |
Красеха Максим, Налета Евгений, Шпак Олександр, Черненко Аліна, Лоскар Даниил, Гулитов Самуил, Бакута Евген, Бондурченко Руслан, Сикалюк Назар, Кучер Андрей ,Замковой Віктор.
|
Викладачі та майстри виробничого навчання підрозділу |
Старший майстер – Войцехов К.А
Майстер в/н – Луценко Я.И Викладач – Макашова И.А
Викладач Луценко Я.И |
Електротехнічний підрозділ
Назва напрямку підготовки |
Електротехнічний напрямок |
Назви та коди професій (спеціальностей) |
7212 Електрогазозварник 7213 Рихтувальник кузовів 7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 7241 Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті 131 Прикладна механіка 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка |
Загальна кількість здобувачів освіти підрозділу |
263 здобувачів освіти |
Матеріально-технічна база кабінетів, майстерень навчального підрозділу |
Наявна матеріально-технічна база дозволяє забезпечити виконання робочого навчального плану та робочих програм, сформувати знання, уміння і навички, визначені в освітньо-кваліфікаційних характеристиках з професій. Професійно - теоретична підготовка проводиться в кабінетах: обладнання та технологій зварювальних робіт, матеріалознавства, електротехніки, креслення, спецтехнології. Кабінети обладнані комплектами плакатів, стендів, натуральними зразками, діючими моделями, пристроями, комп'ютерною та мультимедійною технікою. Професійно-практична підготовка здобувачів освіти забезпечується на базі майстерень – електрогазозварювальної, слюсарної, ремонту кузовів, електромонтажної, та лабораторії електротехніки. Майстерні та лабораторії обладнані демонстраційними стендами, плакатами, інструкційно-технологічними картами, сучасним обладнанням та устаткуванням. |
Підприємства - замовники робітничих кадрів (бази практики) |
Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», МКП «Дніпропетровський електротранспорт», ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ЗАВОД БУРОВОГО ОБЛАДНАННЯ», ТОВ ВКФ «Електропромремонт», ТОВ «ГК Пріорітет»ТОВ НВО«МЕТА» ВКПП«УКРТОРГОБЛАДНАННЯ»ТОВ СК«СТОРОЙІНВЕСТ»ТОВ«ГРЕСК»ПАТ«ІНТЕРПАЙП НТЗ»ТОВ«ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» ТОВ«ЕКВІПТЕХ» В Г О «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ» ТОВ«ТЕХНУМ» ТОВ«УКРАЇНСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД» ПАТ«ДАЗ» ТОВ«АКСОНН» ТОВ НВК СК«ПРОМЕТЕЙ» ТОВ«БОНАТРЕЙ Д» ПАТ«ДАЗ» ТОВ«ДНІПРОТРАНС-Е» |
Відмінники, активісти підрозділу, призери олімпіад, конкурсів тощо |
|
Викладачі та майстри виробничого навчання підрозділу |
Старший майстер – Солоділов М.О. Майстер в/н – Онищенко Н.В. Майстер в/н – Іванова Г.А. Майстер в/н – Макаренко М.О. Майстер в/н – Стефанський С.Г. Майстер в/н – Фаріна Н.І. Майстер в/н – Дяченко Д.В. Майстер в/н – Шендрик О.О. Майстер в/н – Гонтар О.М. Викладач – Харкута Ю.К. Викладач – Щербина В.А. Викладач Ляшко Т.О. |
Непромисловий підрозділ
Назва напрямку підготовки |
Непромисловий напрямок |
Назви та коди професій (спеціальностей) |
5122 Кухар 7412 Кондитер 5123 Офіціант |
Загальна кількість здобувачів освіти підрозділу |
231 здобувачів освіти |
Матеріально-технічна база кабінетів, майстерень навчального підрозділу |
Кабінет «Технології приготування їжі» Кабінет «Приготування кондитерських виробів» Кабінет «Устаткування» Лабораторія «Кухарів, кондитерів» Лабораторія «Бар» ДП КБ"Південне"ТОВ Контракт |
Підприємства - замовники робітничих кадрів (бази практики) |
ТОВ «ОМЕГА»,ТОВ«Бріошь» ФОП«Смирнова А.В»ТОВ«КОНТРАКТ ПОДРЕЗЕРВ» |
Відмінники, активісти підрозділу, призери олімпіад, конкурсів тощо |
Семенченко Катерина Яременко Аліна Кулік Аліна Кущевська Аліна Море Інна Горобець Олександра Матвійчук Марина Черкасова Вероніка Корабльова Софія |
Викладачі та майстри виробничого навчання підрозділу |
Старший майстер – Шутова Вікторія Миколаївна Майстер в/н – Шуть Е.В. Майстер в/н – Косенко О.Ф. Майстер в/н – Кравець О.В. Майстер в/н – Костюк Л.В. Майстер в/н – Гладченко Т.В. Майстер в/н – Чуприна Л.І. Майстер в/н – Гордеева А.Г Майстер в/н – Нос.А.Г Викладач – Грабар А.О. Майстер в/н - Ігнатенко С.Л |
Підрозділ комп’ютерних технологій та економіки
Назва
напрямку підготовки
|
Напрямок комп’ютерних технологій та економіки |
Назви та коди професій (спеціальностей) |
4112 Оператор з обробки інформації та програмного забеспечення 4121 Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних 4211 Контролер-касир 071 Облік і оподаткування |
Загальна кількість здобувачів освіти підрозділу |
224 здобувачів освіти |
Матеріально-технічна база кабінетів, майстерень навчального підрозділу |
4 комп’ютерні лабораторії 64 персональних комп’ютерів 9 мультимедійних проекторів |
Підприємства - замовники робітничих кадрів (бази практики) |
ПАО КБ «ПриватБанк», ТОВ " Дружба", ТОВ "Омега", "Ощадбанк" |
Відмінники, активісти підрозділу, призери олімпіад, конкурсів тощо |
Шишков Олександр Іванович, Кудряченко Владислав Анатолійович, Лупина Олександр Олександрович, Попугай Владислава Ігорівна, Норенко Світлана Ігорівна, Білянкін Руслан Сергійович, Сергієнко Таміла Ігорівна |
Викладачі та майстри виробничого навчання підрозділу |
Старший майстер – Терентьєв Олександр Миколайович Майстер в/н – Бакурака О.Ю. Майстер в/н – Голуб Т.І. Майстер в/н – Гордуз Ю.В. Майстер в/н – Грунтковська Ю.В. Майстер в/н – Колінько Ю. В. Майстер в/н – Лещенко С.В. Майстер в/н – Макашова І.А. Майстер в/н – Татаринцев Д.В. Майстер в/н – Мироненко О.В. Майстер в/н – Джеболда Є.В. Майстер в/н – Шаравара С.В. Викладач – Угріна Ю.В. Викладач – Галаницька О.О. |