Циклові комісії

   cikl_kom.jpg  

Згідно Положення про методичну раду у професійно-технічних навчальних закладах, з метою планування заходів з аналітичної, організаційної, дослідницької діяльності, удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення змісту професійно-технічної освіти, розробки навчально-плануючої документації у навчальному закладі створено 11 циклових комісій :





    1.1. Циклова комісія машинобудівного напрямку:

Голова комісії:

1.       Нікітенко Л.О.     

- викладач спец. дисциплін

Члени комісії:

2.      Ющенко О.В.

- старший майстер

 

3.      Жосан Л.М.

- майстер в/н

 

4.      Царьов О.Л.

- майстер в/н

 

5.      Лукін Р.В.

- майстер в/н

 

6.      Лиска Ю.Є.

- майстер в/н


7.      Мосейко Л.О.

- майстер в/н

 

8.      Неліна К.В.
- майстер в/н


9.      Шабалєв В.В.

- майстер в/н

 

10.    Черненко І.Г.

- майстер в/н

 

11.    Макашова І.А.

- майстер в/н

             

    1.2. Циклова комісія електротехнічних професій:

Голова комісії:

1.    Васильєва І.В.

- викладач спец. дисциплін

Члени комісії:

2.    Пархомець Т.О.

- викладач

 

3.    Столярова А.В.

- старший майстер

 

4.    Бершадська Г.П. - викладач
 

5.    Камолікова О.М. - викладач

      

6.    Кушниренко В.В.

- викладач

 

7.    Ярмак Н.О.

- викладач


8.    Голобородько Н.В. 

- майстер в/н

 

9.    Савіна І.В.

- майстер в/н

 

10.  Онищенко Н.В.

- майстер в/н

 

11.   Шендрик О.О.

- майстер в/н

 

12.   Харкута Ю.К.

- майстер в/н

 

13.   Яковенко Г.Г.

- майстер в/н

 

14.   Фарина Н.І.

- майстер в/н

 

15.   Кухаренко З.О.

- майстер в/н

 
16.   Ващенков С.Г. - майстер в/н


       1.3. Методична комісія слюсарних професій:

Голова комісії:

1.       Калманов М.Й.

- викладач спецтехнології

Члени комісії:

2.       Щербина В.А.

- заст. директора з НВР

 

3.       Козич М.М. - викладач

 

4.       Царик В.І.

- майстер в/н

 

5.       Кузнецов В.М.

- майстер в/н

 

6.       Кузнецов В.В.

- майстер в/н

 

7.       Заяц О.В.

- майстер в/н

 

8.       Головащенко С.І.

- майстер в/н

 

9.       Волков Є.П.

- майстер в/н

 

10.     Киричок М.С.

- майстер в/н

 

      1.4. Методична комісія  інформаційних технологій:

Голова комісії:

1.     Додух А.В.         

- викладач 

Члени комісії:

2.     Гриценко С.О.

- майстер в/н


3.     Костіна Т.Ю

- майстер в/н

 

4.     Павлова Г.В.

- майстер в/н

 

5.     Татаринцев Д.В.

- майстер в/н

 

      1.5. Циклова комісія  бухгалтерського обліку:

Голова комісії:

1. Сагайдак О.М.          

- викладач

Члени комісії:

2. Іванова С.С.

- старший майстер

 

3. Пікуль Н.В.

- майстер в/н

 

4. Мантула С.Г.

- майстер в/н

 

5. Шабанова О.Ю.

- майстер в/н

 
6. Грунтковська Ю.В. - майстер в/н     



        1.6. Методична комісія харчової промисловості

Голова комісії:

1. Галаницька О.О. 

- викладач спецтехнології

Члени комісії:

2. Псарьова Н.М.

- заст. директора з НР

 

3. Грабар А.О.

- викладач

 

4. Пономарьова Л.О.

- викладач

 

5. Чиньонова О.В.

- старший майстер

 

6. Костюк Л.В.              

- майстер в/н

 

7. Бернєвек А.В.

- майстер в/н

 

8. Гладченко Т.В.         

- майстер в/н

 

9.  Подкопаєв А.В.

- майстер в/н

 

10. Салоха В.Л.

- майстер в/н

 

11. Шуть О.Е.

- майстер в/н

 

12. Косенко О.Ф.

- майстер в/н

 

13. Шутова В.М.

- майстер в/н

 

        1.7. Методична комісія природничо-математичної підготовки:

Голова комісії:

1. Чорна Ю.С.

- викладач математики

Члени комісії:

2. Терентьєв М.В.

- директор

 

3. Швидка Д.П.               

- викладач

 

4. Шрамко О.М.

- викладач

 

5. Орлик А.Г.

- викладач

  6. Зайко А.В.  - викладач

 

7. Мішенкова Л.М.

- викладач

  

        1.8. Методична комісія суспільствознавства:

Голова комісії:

1. Гордєєва Н.М.

- викладач

Члени комісії:

2. П’ятковська О.С.

- викладач

 

3. Калина Н.В.

- зав. ІМЦ

 

4. Алєксєєнко В.С.

- викладач

 

5. Покідько А.Г.

- викладач

 

6. Кульбачко І.А.

- викладач

 

7. Бахтіаров С.В.

- викладач

 Звіт циклової комісії суспільних дісциплін за 2015-2016 н.р. pdf.png

        1.9. Методична комісія гуманітарної підготовки: 

Голова комісії:

1. Безугла Р.О.

- викладач

Члени комісії:

2. Купріяненко М.О.

- заст. директора з ВР

 

3. Лимар Т.О.

- викладач

 

4. Гаврилюк А.П.

- викладач

 

5. Базарова О.О.

- вихователь

 

6. Кліменко І.А.

- викладач

 

7. Макєєва О.І.

- вихователь

  8. Цімерман Л.Р. - вихователь 

 

        1.10. Методична комісія фізичного та національно-патриотичного виховання:

Голова комісії:

1. Гарькавий С.В.

- викладач

 

2. Войцеховський А.А.

- викладач

 

3. Ільченко М.Д.

- керівник фізичного виховання

 

4. Прудіус М.І.

- викладач

 

5. Васькін В.С.

- керівник спортивного гуртка

 

         1.11. Методична комісія класних керівників:

Голова комісії:

Орлик А.Г. – викладач

Члени комісії:

Пархомець Т.О., Зайко А.В., Додух А.В., Гриценко С.О., Лимар Т.О., Гаврилюк А.П., Орлик А.Г., Камолікова О.М., Козич М.М.,  Калманов М. Й., Пікуль Н.В., Галаницька О.О., Шуть О.Е., Бахтіаров С.В.,  Нікітенко Л.О., Бершадська Г.П., Алєксєєнко В.С., Клименко І.А.,  Киричок М.С., Сагайдак О.М., Шутова В.М., Чорна Ю.С., Гордєєва Н.М.