Циклові комісії

   cikl_kom.jpg  

Згідно Положення про методичну раду у професійних (професійно-технічних) освітніх закладах, з метою планування заходів з аналітичної, організаційної, дослідницької діяльності, удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення змісту професійної (професійно-технічної) освіти, розробки навчально-плануючої документації у освітньому закладі створено 11 циклових комісій :





    1.1. Циклова комісія машинобудівного напрямку:

Голова комісії:

1.       Нікітенко Л.О.     

- викладач спец. дисциплін

Члени комісії:

2.      Лукін Р.В.

- старший майстер

 

3.      Царьов О.Л.

- майстер в/н

 

4.      Лиска Ю.Є.

- майстер в/н

 

5.      Мосейко Л.О.

- майстер в/н

 

6.      Неліна К.В.

- майстер в/н


7.      Шабалєв В.В.

- майстер в/н

 

8.      Черненко І.Г. - майстер в/н


9.      Макашова І.А.

- майстер в/н

 

10.    Волкогон Л.В.

- майстер в/н

             

    1.2. Циклова комісія електротехнічних професій:

Голова комісії:

1.     Бершадська Г.П.

- викладач спец. дисциплін

Члени комісії:

2.    Бернєвек А.В.

- старший майстер

 

3.    Щербина В.А. 

- викладач
 

4.    Филипенко Л.В.
- викладач
 

5.    Харкута Ю.К. - викладач

      

6.    Проценко І.В.

- майстер в/н

 

7.    Онищенко Н.В.

- майстер в/н


8.    Яковенко Г.Г.

- майстер в/н

 

9.    Шендрик О.О.

- майстер в/н

 

10.  Фарина Н.І.

- майстер в/н

 

11.  Соловей В.М.

- майстер в/н

 

12.  Сорока К.А.

- майстер в/н


       1.3. Методична комісія слюсарних професій:

Голова комісії:

1.       Калманов М.Й.

- викладач спецтехнології

Члени комісії:

2.       Козич М.М.

- викладач

 

3.       Волков Є.П.

- майстер в/н

 

4.       Царик В.І.

- майстер в/н

 

5.       Кузнецов В.В.

- майстер в/н

 

6.       Кузнецов В.М.

- майстер в/н

 

7.       Ніколаєв Д.В

- майстер в/н

 

      1.4. Методична комісія  інформаційних технологій:

   

Голова комісії:

1.       Додух А.В.       

- викладач                        

Члени комісії:

2.       Терентьєв О.М.

- старший майстер

3.       Галаницька О.О.    

- викладач

4.       Макашов В.В.

- викладач

5.       Гриценко С.О.

- майстер в/н

 
6.       Татаринцев Д.В. - майстер в/н     



7.       Іванова Г.А.
- майстер в/н 


      1.5. 
Циклова комісія  бухгалтерського обліку:

Голова комісії:

1.       Сагайдак О.М.

- викладач                       

Члени комісії:

2.       Кахович О.О.

- викладач

3.       Кахович Ю.О.

- викладач

4.       Пікуль Н.В.

- майстер в/н

5.       Мантула С.Г.

- майстер в/н

6.       Грунтковська Ю.В.  

- майстер в/н

         

7.       Літвінова О.О. - майстер в/н

8.       Чередниченко О.В.

- майстер в/н   

        1.6. Методична комісія харчової промисловості

Голова комісії:

1.      Грабар А.О.

- викладач

Члени комісії:

2.       Псарьова Н.М.

- заст. директора з НР

 

3.       Шутова В.М.

- старший майстер

 

4.       Шуть О.Е.

- майстер в/н 

 

5.       Костюк Л.В.

- майстер в/н

 

6.       Гладченко Т.В.

- майстер в/н

 

7.       Подкопаєв А.В

- майстер в/н

 

8.       Косенко О.Ф.

- майстер в/н

 

9.       Чуприна Л.І.

- майстер в/н

 

10.     Бобрикова С.В. 

- майстер в/н

 

11.     Корнійчук В.А.

- майстер в/н

 

        1.7. Методична комісія природничо-математичної підготовки:

Голова комісії:

1.      Чорна Ю.С.

- викладач математики       

Члени комісії:

2.       Терентьєв М.В.

- директор

3.       Купренко О.С.

- викладач

4.       Орлик А.Г.

- викладач

5.       Зайко А.В.

- викладач

6.       Шрамко О.М.     

- викладач

         

7.       Мішенкова Л.М. - викладач

8.       Литвиненко В.С. 

- викладач    


        1.8. Методична
 комісія суспільствознавства:  

Голова комісії:

1.       Гордєєва Н.М.

- викладач                        

Члени комісії:

2.       Калина Н.В.

- зав. ІМЦ

3.       П’ятковська О.С.

- викладач

4.       Мотуз А.В.

- викладач

5.       Покідько А.Г.

- викладач

6.       Голобородько Н.В.

- вихователь
  7.       Базарова О.О. - вихователь

8.       Кузьміна Т.І.

- вихователь

  9.       Момонт Л.А. - вихователь 

 


        1.9. Методична комісія гуманітарної підготовки: 

Голова комісії:

1.    Верещак І.М.      

- викладач

Члени комісії:

2.    КупріяненкоМ.О.

- заст. директора з ВР

 

3.    Заяц О.В.

- соціальний педагог

 

4.    Бахтіаров С.В.

- викладач

 

5.    Кульбачко І.А.

- практичний психолог

 

6.    Лимар Т.О.

- викладач

 

7.   Желіховська Т.М. - викладач

 

8.    Назаренко А.В.

- викладач

 

9.    Єрмолаєва А.С. - викладач

     

      1.10. Методична комісія фізичного та національно-патриотичного виховання:

Голова комісії:

1. Прудіус М.І.

- викладач

 

2. Ільченко В.В.

- керівник фізичного виховання

 

3. Софієнко О.В.


- викладач

 

4. Єфименко О.О.

- викладач

 

         1.11. Методична комісія класних керівників:

Голова комісії:

Орлик А.Г. – викладач

Члени комісії:

Додух А.В., Лимар Т.О., Козич М.М., Галаницька О.О., Шуть О.Е., Бахтіаров С.В.,  Бершадська Г.П., Сагайдак О.М., Чорна Ю.С., Желіховська Т.М., Верещак І.М., Харкута Ю.К., Грабар А.О., Гордєєва Н.М., Мотуз А.В.,  Столярова А.В., Шрамко О.М., Мантула С.Г., Грунтковська Ю.В., Зайко А.В., Єфименко О.О., Проценко І.В., Подкопаєв А.В., Прудіус М.І.