Співробітники

Співробітники

Базарова Ольга Олександрівна

Базарова Ольга Олександрівна

  Вихователь гуртожитку    

Бакурака Олександра Юріївна

Бакурака Олександра Юріївна

  майстер виробничого навчання    

Бахтіаров Сергій Васильович

Бахтіаров Сергій Васильович

  Викладач правознавства    

Безугла Раїса Олексіївна

Безугла Раїса Олексіївна

  Викладач англійської мови    

Берневєк Ганна Віталіївна

Берневєк Ганна Віталіївна

  Майстер виробничого навчання    

Бершадська Галина Петрівна

Бершадська Галина Петрівна

  викладач спец.дисциплін    

Бобрикова Світлана Василівна

Бобрикова Світлана Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Бойко  Юлія Володимирівна

Бойко Юлія Володимирівна

  Викладач хімії    

Верещак  Ірина Миколаївна

Верещак Ірина Миколаївна

  Викладач зарубіжної літератури    

Волков Євгеній Петрович

Волков Євгеній Петрович

  Майстер виробничого навчання    

Волкогон Людмила Валеріївна

Волкогон Людмила Валеріївна

  Майстер виробничого навчання    

Галаницька Ольга Олегівна

Галаницька Ольга Олегівна

  викладач інформатики    

Гладченко Тетяна Василівна

Гладченко Тетяна Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Голобородько Наталя Володимирівна

Голобородько Наталя Володимирівна

  Майстер виробничого навчання    

Гордєєва Наталія Миколаївна

Гордєєва Наталія Миколаївна

  Викладач історії    

Грабар Анжела Олександрівна

Грабар Анжела Олександрівна

  Викладач спецдисциплін    

Гриценко Сергій Олександрович

Гриценко Сергій Олександрович

  Майстер виробничого навчання    

Грицюк Ольга Віталіївна

Грицюк Ольга Віталіївна

  майстер виробничого навчання    

Грунтковська Юлія Валеріївна

Грунтковська Юлія Валеріївна

  Майстер виробничого навчання    

Гудим Наталія Олксандрівна

Гудим Наталія Олксандрівна

  Викладач фізичної культури    

Додух Антоніна Валеріївна

Додух Антоніна Валеріївна

  викладач охорони праці    

Желіховська Тетяна Мирославівна

Желіховська Тетяна Мирославівна

  Викладач української мови та літратури    

Зайко Анатолій Всеволодович

Зайко Анатолій Всеволодович

  викладач фізики    

Ільченко Володимир Васильович

Ільченко Володимир Васильович

  керівник фізичного виховання    

Калманов Михайло Йосипович

Калманов Михайло Йосипович

  викладач спец.дисциплін    

Клименко Ірина Анатолівїна

Клименко Ірина Анатолівїна

  Викладач англійської мови    

Козич Марина Миколаївна

Козич Марина Миколаївна

  викладач спецдисциплін    

Косенко Олександра Федорівна

Косенко Олександра Федорівна

  Майстер виробничого навчання    

Костіна Тетяна Юріївна

Костіна Тетяна Юріївна

  Майстер виробничого навчання    

Костюк Любов Василівна

Костюк Любов Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Кузнецов Вадим Володимрович

Кузнецов Вадим Володимрович

  Майстер виробничого навчання    

Кузнецов Віктор Михайлович

Кузнецов Віктор Михайлович

  Майстер виробничого навчання    

Кульбачко Ірина Анатоліївна

Кульбачко Ірина Анатоліївна

  Практичний психолог    

Лимар Тамара Олексіївна

Лимар Тамара Олексіївна

  викладач української мови та літератури    

Лиска Юрій Євгенович

Лиска Юрій Євгенович

  майстер виробничого навчання    

Лукін Роман Вікторович

Лукін Роман Вікторович

  Майстер виробничого навчання    

Макєєва Олена Ігорівна

Макєєва Олена Ігорівна

  Вихователь гуртожитку    

Мантула Світлана Григорівна

Мантула Світлана Григорівна

  Майстер виробничого навчання    

Мішенкова Лідія Миколаївна

Мішенкова Лідія Миколаївна

  Керівник гуртка    

Мосейко  Людмила Олексіївна

Мосейко Людмила Олексіївна

  майстер виробничого навчання    

Мотуз  Алла Вікторівна

Мотуз Алла Вікторівна

  Викладач історії    

Неліна Катерина Володимрівна

Неліна Катерина Володимрівна

  майстер виробничого навчання    

Нікітенко Любов  Олександрівна

Нікітенко Любов Олександрівна

  викладач спец.дисциплін    

Ніколаєв  Дмитро Валерійович

Ніколаєв Дмитро Валерійович

  Майстер виробничого навчання    

Онищенко Надія Василівна

Онищенко Надія Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Орлик Анатолій Григорович

Орлик Анатолій Григорович

  викладая хімії та біології    

П'ятковська Оксана Сергіївна

П'ятковська Оксана Сергіївна

  викладач спец.дисциплін    

Павлишин  Сергій Миколайович

Павлишин Сергій Миколайович

  Викладач електротехнічних дисциплін    

Переверзева Тетяна Федорівна

Переверзева Тетяна Федорівна

  Майстер виробничого навчання    

Пікуль Ніна Валеріївна

Пікуль Ніна Валеріївна

  майстер виробничого навчання    

Подкопаєв Артем Володимирович

Подкопаєв Артем Володимирович

  Майстер виробничого навчання    

Покідько Андрій Гаврилович

Покідько Андрій Гаврилович

  викладач економічних дисциплін    

Проценко  Іван Віталійович

Проценко Іван Віталійович

  Майстер виробничого навчання    

Прудіус Микола Іванович

Прудіус Микола Іванович

  Викладач фізичної культури    

Сагайдак Оксана Миколаївна

Сагайдак Оксана Миколаївна

  викладач економічних дисциплін    

Самойловська Людмила Федорівна

Самойловська Людмила Федорівна

  Вихователь гуртожитку    

Соловей  Віктор Миколайович

Соловей Віктор Миколайович

  Майстер виробничого навчання    

Сорока  Костянтин Андрійович

Сорока Костянтин Андрійович

  Майстер виробничого навчання    

Старостенко Андрій  Федорович

Старостенко Андрій Федорович

  Майстер виробничого навчання    

Татаринцев Дмитро Вячеславович

Татаринцев Дмитро Вячеславович

  Майстер виробничого навчання    

Твердохліб  Роман Леонідович

Твердохліб Роман Леонідович

  Майстер виробничого навчання    

Фаріна Наталія Ігорівна

Фаріна Наталія Ігорівна

  Майстер виробничого навчання    

Филипенко  Леонід Володимирович

Филипенко Леонід Володимирович

  Викладач зварювальних дисциплін    

Харкута Юрій Кузьмич

Харкута Юрій Кузьмич

  викладач спец.дисциплін    

Царик Валентина Іванівна

Царик Валентина Іванівна

  Майстер виробничого навчання    

Царьов Олег Леонідович

Царьов Олег Леонідович

  майстер виробничого навчання    

Цімерман Лілія Рафаїлівна

Цімерман Лілія Рафаїлівна

  Вихователь гуртожитку    

Черненко Ірина Григорівна

Черненко Ірина Григорівна

  майстер виробничого навчання    

Чеша Олена Миколаївна

Чеша Олена Миколаївна

  Соцiальний педагог    

Чиньонова Ольга Василівна

Чиньонова Ольга Василівна

  старший майстер    

Чорна Юлія Степанівна

Чорна Юлія Степанівна

  Викладач математики та інформатики    

Чуприна Лариса Іванівна

Чуприна Лариса Іванівна

  Майстер виробничого навчання    

Шабалєв Віталій Вікторович

Шабалєв Віталій Вікторович

  майстер виробничого навчання    

Шалдибіна  Галина Костянтинівна

Шалдибіна Галина Костянтинівна

  Викладач англійської мови    

Шендрик Ольга Олександрівна

Шендрик Ольга Олександрівна

  Майстер виробничого навчання    

Шрамко Олена Миколаївна

Шрамко Олена Миколаївна

  Викладач математики    

Шутова Вікторія Миколаївна

Шутова Вікторія Миколаївна

  Майстер виробничого навчання    

Шуть Олена Емануїлівна

Шуть Олена Емануїлівна

  Майстер виробничого навчання    

Ющенко Олена Володимрівна

Ющенко Олена Володимрівна

  старший майстер    

Яковенко Ганна Григорівна

Яковенко Ганна Григорівна

  Майстер виробничого навчання