Бершадська Галина Петрівна

Бершадська Галина Петрівна

Бершадська Галина Петрівна

Бершадська Галина Петрівна

ВПУ 17

Посада:  Викладач спецдисциплін
Освіта:  Дніпропетровський державний університет
Педагогічне звання:  викладач-методист
Категорія:  спеціаліст вищої категорії
Педагогічній стаж:  22 р
День народження:  17 Листопада

Інформація

    В 2010 році Бершадська Г. П отримала педагогічне звання – «викладач-методист».

    В 2015 році Галина Петрівна  пройшла курси підвищення кваліфікації в Білоцерківському  інституті післядипломної педагогічної освіти.

    За час роботи у навчальному закладі завжди забезпечує високий рівень викладання креслення відповідно до навчальної програми та з дотриманням вимог Державного стандарту ПТО. Викладач застосовує інноваційні методи і форми навчання. Основний акцент педагогічної діяльності спрямований на професійний розвиток майбутнього фахівця. Використання дослідницьких методів  та проектних технологій сприяє забезпеченню умов для розвитку індивідуальних здібностей учнів, реалізації творчого підходу до вирішення проблем, самостійності планування організації контролю своїх знань та вмінь.

Галина Петрівна провела:

     Відкриті уроки: «Шорсткість поверхні»; Інтегрований урок з виробничого навчання  та креслення: «Узагальнююче заняття з очного та самостійного вивчення матеріалу: «Умовні позначення при зварюванні. Зварні з'єднання та шви. Позначення та читання зварного шва»; практично орієнтований проект «Читання  робочих креслень»; Послідовність побудови виглядів. Нанесення розмірів на кресленні виглядів.

    Виховні заходи: круглий стіл «І ще раз про алкоголь»;  виховні заходи «Лихослів’я та здоров’я»; «Історія зварювання. Зварювання навколо нас»; «Папірці, без яких не можливо прожити!» або «Чи в грошах щастя?», Скажи наркотикам – ні!!!; Застуда. ГРВІ, грип. Симптоми.22 поради для здорового способу життя; До дня науки і т.д; волонтерську акцію «Повертайтеся живими»

    Провела: учнівсько - викладацьку конференцію: «Безпека життєдіяльності та сучасність»;брала участь у учнівсько – викладацьких конференціях «Зварюванню належить майбутнє»; «Незалежна Україна – незалежна енергетика»;  «Використання зварювання у різних галузях народного господарства»;

Брала участь  у:

Всеукраїнській, науково - практичній Інтернет - конференції  «Інноваційна  професійно – технічна освіта: пошуки шляхів оновлення»;

Науково – практичному семінарі “ Інноваційна  діяльність педагогів профтехосвіти.

Пройшла курс стажування у НМетаУ (металургійній академії) з викладання предметів: Основи нарисної геометрії та інженерна графіка, Інженерна графіка, Безпека життєдіяльності.