Гудим Наталія Олександрівна

Гудим Наталія Олександрівна

Гудим Наталія Олександрівна

Гудим Наталія Олександрівна

ВПУ 17

Посада:  Викладач фізичної культури
Освіта:  Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту
Категорія:  спеціаліст другої категорії
Педагогічній стаж:  6 р.
День народження:  17 Лютого

Інформація

   Гудим Наталія Олександрівна закінчила в 2012 році Дніпропетровський Державний Інститут Фізичної Культури та Спорту та здобула кваліфікацію спеціаліст, викладач фізичноі культури у вищіх навчальних закладах. Має досвід роботи суддею та секретарем баскетбольних ігор на міському рівні.
   У 2017 році пройшла курси подвищення кваліфікації у Полтавському університеті післядипломної освіти. В наслідок атестації отримала кваліфікацію - викладач другої категорії.

    Життєве крдо перейшов у професійний: '' Великий спорт не для кожного, але фізичною культурою повинна займатися кожна людина''.

    У професійному напрямку дотримується впровадження класичних стандартів физичної культури, приділяє багато часу  допомозі засвоєння учнями фізичних навичок та правильного виконання вправ, підтримує та мотивує учнів до здорового способу життя.

    У ВПУ № 17 працює з вересня 2017 року. Веде спортивну секцію з баскетболу. Приймає активну участь у роботі циклової комісії фізичного та національно-патріотичного виховання ВПУ № 17.