Козич Марина Миколаївна

Козич Марина Миколаївна

Козич Марина Миколаївна

Козич Марина Миколаївна

ВПУ 17

Посада:  Викладач спецдисциплін
Освіта:  Рязанський радіотехнічний інститут
Педагогічне звання:  викладач-методист
Категорія:  спеціаліст вищої категорії
Педагогічній стаж:  24 р
День народження:  31 Грудня

Інформація

Працює над проблемою: «Активізація пізнавальної та креативної діяльності учнів на уроках через ефективні інноваційно-освітні технології навчання».
Впроваджує в роботу освітні інновації, а саме: інтерактивні лекції, технології проблемного та проектного навчання.
В рамках роботи над проектом «Самоосвіта як основний фактор удосконалення педагогічної майстерності, розвитку професійної компетентності та підвищення якості навчально-виховного процесу в ПТНЗ» взяла участь у VІ Всеукраїнській  науково – практичній Інтернет – конференції «Інноваційна професійно – технічна освіта: пошуки шляхів оновлення»  на тему «Активізація пізнавальної та креативної діяльності учнів на уроках через ефективні інноваційно-освітні технології навчання» (16 березня – 13 квітня 2015 р.) та у Міжнародній науково-практичній Інтернет - конференції  «Психолого-педагогічні аспекти навчання дорослих в системі неперервної освіти» на тему «Розвиток особистісного потенціалу учнів через ефективні інноваційно-освітні технології навчання» (22 жовтня 2015 р.),  отримала   сертифікати та збірники матеріалів.
Приймала активну участь у  підготовці науково – практичному семінару  «Інноваційна діяльність педагогів профтехосвіти», проведеного в рамках Всеукраїнської школи педагогів – новаторів системи ПТО (10 – 11 червня 2015 р.), отримала сертифікат  та подяку від керівництва  ІПО ІПП УМО м. Біла Церква .
Опублікувала на Методичному порталі “http://metodportal.net”  методичну розробку з матеріалознавства «Леговані сталі»  і розробку виховного заходу «Захист прав споживачів»,  отримала сертифікати.