Желіховська Тетяна Мирославівна

Желіховська Тетяна Мирославівна

Желіховська Тетяна Мирославівна

Желіховська Тетяна Мирославівна

ВПУ 17

Посада:  Викладач української мови та літратури
Освіта:  Дніпропетровський національний університет ім.. О. Гончара
Категорія:  спеціаліст
Педагогічній стаж:  1 рік
День народження:  5 Травня

Інформація

  Закінчила Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, факультет української й іноземної мови та мистецтвознавства, спеціальність – «українська мова та література». Рівень освіти: спеціаліст.

   З 2016 р. працює у Вищому професійному училищі №17. Метою фахової діяльності є формування стійкої мотивації до вивчення української мови, формування мовленнєвої культури, творчих здібностей, культури полеміки, критичного мислення, самостійного аналізу та оцінювання прочитаного. На уроці оптимально застосовує словесні, наочні, практичні методи, фронтальні, індивідуальні, групові форми навчальної роботи з учнями. Вміє вдало застосовувати рольові ігри, в яких учні спілкуються в парах або в групах, що дозволяє зробити заняття більш різноманітним, дає можливість їм проявити мовленнєву самостійність, реалізувати комунікативні вміння та мовленнєві навички.

   Постійно вдосконалює свій професійний рівень, вивчає передовий педагогічний досвід колег.

   За період роботи в училищі добросовісно виконує свої посадові обов’язки, зарекомендувала себе як відповідальний викладач. Щорічно проводить олімпіади з української мови та літератури, конкурси ім. П. Яцика. Учні викладача беруть участь у конкурсах імені Т.Г. Шевченка.