Циклові комісії

   cikl_kom.jpg  

Згідно Положення про методичну раду в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, з метою планування заходів з аналітичної, організаційної, дослідницької діяльності, удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення змісту професійної (професійно-технічної) освіти, розробки навчально-плануючої документації в закладі освіти створено 11 циклових комісій :





1.1. Циклова комісія машинобудівного напрямку:

Голова комісії:      

1. Нікітенко Л.О.           

- викладач

    

Члени комісії:

2. Лукін Р.В.

- старший майстер

  3. Бершадська Г.П.

- викладач

  4. Лиска Ю.Є.

- майстер в/н

  5. Мосейко Л.О.

- майстер в/н

  6. Гапоненко Д.В.

- майстер в/н

  7. Шабалєв В.В.

- майстер в/н

  8. Черненко І.Г.

- майстер в/н

  9. Макашова І.А.

- майстер в/н

  10. Волкогон Л.В.

- майстер в/н

  11. Кравцова Т.В.

 - майстер в/н

 
 

1.2. Циклова комісія електротехнічних професій:

Голова комісії:      

1. Щербина В.А.

- викладач

Члени комісії:

2. Бернєвек А.В.

- старший майстер

3. Филипенко Л.В.

- викладач

4. Харкута Ю.К.

- викладач

5. Тригуб С.П.

- майстер в/н

6. Стефанський С.Г.

- майстер в/н

8. Онищенко Н.В.

- майстер в/н

9. Лаврушко А.В.

- майстер в/н

10. Шендрик О.О.

- майстер в/н

11 .Яковенко Г.Г.

- майстер в/н

12. Фаріна Н.І.

- майстер в/н

13. Соловей В.М.

- майстер в/н

14. Столярова А.В.

- майстер в/н

15. Макаренко М.О.

- майстер в/н

1.3. Методична комісія слюсарних професій:

Голова комісії:     

1. Калманов М.Й.          

- викладач             

Члени комісії:

2. Козич М.М.

- викладач

3. Додух А.В.

- викладач

\

4. Волков Є.П.

- майстер в/н

5. Царик В.І.

- майстер в/н

6. Кузнецов В.В.

- майстер в/н

7. Ніколаєв Д.В

- майстер в/н

  8. Соболевський С.А.

 - майстер в/н

   

1.4. Методична комісія  інформаційних технологій:

Голова комісії:     

1. Галаницька О.О.         

- викладач

Члени комісії:

2. Костіна Т.Ю.

- заст. директора з НВР

3. Терентьєв О.М.

- старший майстер


4. Макашов В.В

- викладач

5. Татаринцев Д.В.

- майстер в/н

6. Іванова Г.А.

- майстер в/н

7. Бакурака О.Ю.

- майстер в/н

8. Голуб Т.І.

- майстер в/н

  9. Шаравара Н.С.

- майстер в/н

   
1.5. Циклова комісія  бухгалтерського обліку: (звіт про проведення тижня)

Голова комісії:     

1. Угріна Ю.В.                 

- викладач                      

Члени комісії:

2. Рязанова Т.В.

- викладач

3. Лещенко С.В.

- майстер в/н

4. Грунтковська Ю.В.

- майстер в/н

5. Джеболда Є. В.

- майстер в/н

6. Гордуз Ю.В.

- майстер в/н

7. Колінько Ю.С.

- майстер в/н

8. Мироненко О.В.

- майстер в/н

1.6. Методична комісія харчової промисловості: (звіт про проведення тижня)

Голова комісії:    

1. Грабар А.О.                  

- викладач

Члени комісії:

2. Псарьова Н.М.

- заст. директора з НР

3. Шутова В.М.

- старший майстер

4. Шуть О.Е.

- майстер в/н

5. Костюк Л.В.            

- майстер в/н

6. Гладченко Т.В.        

- майстер в/н

7. Косенко О.Ф.

- майстер в/н

8. Чуприна Л.І.

- майстер в/н

  9. Кравець О.В.

- майстер в/н

   
  10. Деменков І.Ю.

- майстер в/н

   
  11. Полівчук С.А.

- майстер в/н

   

1.7. Методична комісія природничо-математичної підготовки:

Голова комісії:    

1. Чорна Ю.С.                  

- викладач математики

Члени комісії:

2. Терентьєв М.В.

- директор

3. Бутенко А.В.             

- викладач

4. Орлик А.Г.

- викладач

5. Зайко А.В.

- викладач

6. Мішенкова Л.М.

- викладач

7. Ребдєв О.І. 

- викладач

1.8. Методична комісія суспільствознавства: (звіт про проведення тижня економіки)

Голова комісії:    

1. П’ятковська О.С.          

- викладач                      

   

Члени комісії:

2. Лук’яненко В.П.

- заст. директора з ВР

3. Калина Н.В.

- зав. ІМЦ

4. Бахтіаров С.В.

- викладач

   

5. Яцура В.В.

- викладач

6. Алексєєнко В.С.

- викладач

  7. Палкан І.В.

- викладач

   

8. Базарова О.О.

- вихователь

9. Кузьміна Т.І.

- вихователь

10. Момонт Л.А.

- вихователь

1.9. Методична комісія гуманітарної підготовки: (звіт про проведення тижня)

Голова комісії:    

1. Верещак І.М.               

- викладач

   

Члени комісії: 2. Купріяненко М.О.

- практичний психолог

   
  3. Заяц О.В.

- соціальний педагог

   

4. Лимар Т.О.

- викладач

5. Лисяк О.М.

- викладач

6. Мун Ю.В.

- викладач

7. Лазуркевич О.М.

- викладач

  8. Вишнівецька А.М.

- викладач

   
  9. Шумська О.Ю.

- викладач 

   

1.10. Методична комісія фізичного та національно-патриотичного виховання:

Голова комісії:    

1. Єфименко О.О.           

- викладач

2. Ільченко В.В.

- керівник фізичного виховання

3. Прудіус М.І.

- викладач

4. Черниш М.Д.

- викладач

5. Поляков О.Д.

- викладач

1.11. Методична комісія класних керівників:  
Голова комісії:  
   
- Орлик А.Г. – викладач

Класні керівники:                      

Бершадська Г.П., Додух А.В., Лимар Т.О., Козич М.М.,  Галаницька О.О., Шуть О.Е., Бахтіаров С.В., Чорна Ю.С., Нікітенко Л.О., Верещак І.М., Грабар А.О., Зайко А.В., Єфименко О.О., Столярова А.В., Макаренко М.О., Яцура В.В., Угріна Ю.В., Вишнівецька А.М., Косенко О.Ф., П’ятковська О.С., Черниш М.Д., Щербина В.А., Рязанова Т.В., Поляков О.Д.