Кращі викладачі

Навчальна робота

По підсумкам першого семестру 2017-2018 н.р. кращими викладачами стали:

LymarTO.jpg

    Лимар Тамара Олексіївна методист, викладач української мови та літератури. Тамара Олексіївна володіє ефективними формами викладання предмету, забезпечує свідоме засвоєння системи знань, умінь і навичок, які потрібні для загального розвитку учнів. У своїй роботі Тамара Олексіївна використовує мультимедійні технології з метою підвищення якості знань учнів, залучає їх до самостійної роботи, підвищує інтерес до вивчення української мови й літератури, популяризації та підняття її престижу, велику увагу приділяє нестандартним формам роботи, використовує міжпредметні зв’язки, практикує уроки-подорожі, уроки-семінари, уроки-дослідження. Постійно працює над формуванням культури мовлення учнів, вміло формує словесно-логічне мислення.

   Викладач приділяє багато уваги позакласним заходам, у рамках тижня української мови та літератури проводить вікторини, брейн-ринги, викликаючи у молоді стійкий пізнавальний інтерес до предмету. Учні викладача були учасниками обласних олімпіад, творчих конкурсів. ЇЇ учениця, Капуста Анастасія зайняла ІІ місце у ІІ етапі XVIIIМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 2017 р.

   Викладач бере активну участь у проведенні училищних науково-практичних конференцій, педрад, інструктивно-методичних нарад, обласних веб-бінарів.

   ЇЇ учні є учасниками МАН України в Дніпропетровській області. Автор « Збірника завдань із професійною спрямованістю на уроках української мови» (2017 р.).

   Має публікації в журналах в інформаційно-методичному «Віснику» НМЦ ПТО.


Galanitsk.jpg

    Галаницька Ольга Олегівна викладач інформатики, інформаційних технологій та спеціальних дисциплін.

   Здібний та наполегливий фахівець, вміє ставити мету і досягати її послідовними та логічними діями. Характеризується нестандартним мисленням, креативністю, прагненням до пошуку нових шляхів реалізації задуманого. Активно займається самоосвітою, у 2017 році визнана кращим працівником у цикловій комісії інформаційних технологій . Підготувала до участі у конкурсах учня групи М 17-10/9 Гулітова Самуїла , який у 2017 н.р. зайняв І місце у обласному конкурсі з WEB –дизайну.

   Організовує проведення в навчальному закладі конкурси творчих робіт з інформаційних технологій серед учнівської молоді за напрямом «Комп’ютерна графіка і анімація».

   У грудні 2017 року відзначена подякою від навчально - методичного центру професійно-технічної освіти за якісну підготовку учнів до обласного конкурсу з WEB –дизайну.

   Має публікації у VII Міжнародній науково-професійній конференції «Інноваційні технології навчання обдарованої молоді» у номінації «Методологія створення електронних посібників». Є автором курсу дистанційного навчання з предмету «Техноголія комп’ютерної обробки інформації». Взяла участь у дистанційному навчанні у НАПН України за спрямуванням «Екооріентовані педагогічні технології розвитку культурі безпеки професійної діяльност і».