Питання по яких можна і потрібно звертатися до психолога

Питання по яких можна і потрібно звертатися до психолога

Питання, по яких можна і потрібно звертатися до психолога:
Труднощі в навчанні 
Деякі хлопці вчаться не так добре, як їм хотілося б. Причин тому може бути маса. Наприклад, не дуже хороша пам'ять, розсіяна увага або недолік бажання, а може бути, проблеми з вчителем і нерозуміння, навіщо все це взагалі потрібно. На консультації ми постараємося визначити, в чому причина і яким чином це виправити, іншими словами, спробуємо знайти, що і як необхідно розвивати, щоб вчитися краще. 
Взаємини в групі
Є люди, які запросто знаходять контакт з іншими, легко спілкуються в будь-якій, навіть незнайомій компанії. А є, і їх теж дуже багато, такі, яким складно знайомитися, складно будувати хороші взаємини, складно знаходити друзів і просто відчувати себе легко і вільно в групі, у класі. За допомогою психолога можна знайти способи і особисті ресурси, вивчити прийоми для побудови гармонійних стосунків з людьми в самих різних ситуаціях. 
Взаємини з батьками
Інколи буває так, що втрачаються спільна мова і теплі стосунки з нашими найближчими людьми - з нашими батьками. Конфлікти, сварки, відсутність взаєморозуміння – така ситуація в сім'ї зазвичай приносить біль і дітям, і батькам. Деякі знаходять дороги рішення, а іншим це зробити досить важкий. Психолог розповість вам про те, як навчитися будувати нові стосунки з батьками і навчитися розуміти їх, і як зробити так, щоб і батьки розуміли і приймали вас. 
Самоврядність і саморозвиток
Наше життя настільки цікаве і багатогранне, що постійно ставить перед нами масу завдань. Багато хто з них вимагає недюженних зусиль і розвитку в собі найрізноманітніших особових якостей, навиків і умінь. Можна розвивати навики лідерства або навики ведення суперечки, логічне мислення або творчі здібності. Покращувати свої пам'ять, увага, уява. Можна вчитися управляти своїм життям, ставити цілі і ефективно досягати їх.Психолог - людина, яка володіє технологією розвитку тих або інших якостей, навиків і умінь і із задоволенням поділиться цією технологією з вами.