Педагогічні працівники

Педагогічні Працівники

Бахтіаров Сергій Васильович

Бахтіаров Сергій Васильович

  Викладач правознавства    

Бернєвек Ганна Віталіївна

Бернєвек Ганна Віталіївна

  Майстер виробничого навчання    

Бершадська Галина Петрівна

Бершадська Галина Петрівна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Величко Олена Миколаївна

Величко Олена Миколаївна

  Соцiальний педагог    

Верещак  Ірина Миколаївна

Верещак Ірина Миколаївна

  Викладач зарубіжної літератури    

Вишнівецька Аліна Миколаївна

Вишнівецька Аліна Миколаївна

  Викладач англійської мови    

Войцехов Костянтин Андрійович

Войцехов Костянтин Андрійович

  Старший майстер    

Волков Євгеній Петрович

Волков Євгеній Петрович

  Майстер виробничого навчання    

Волкогон Людмила Валеріївна

Волкогон Людмила Валеріївна

  Майстер виробничого навчання    

Галаницька Ольга Олегівна

Галаницька Ольга Олегівна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Гапоненко Дмитро Володимирович

Гапоненко Дмитро Володимирович

  Майстер виробничого навчання    

Гладченко Тетяна Василівна

Гладченко Тетяна Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Гордєєва Анна Григорівна

Гордєєва Анна Григорівна

  Майстер виробничого навчання    

Гордуз Юлія Вікторівна

Гордуз Юлія Вікторівна

  Майстер виробничого навчання    

Готвянська Тетяна Василівна

Готвянська Тетяна Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Грабар Анжела Олександрівна

Грабар Анжела Олександрівна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Грунтковська Юлія Валеріївна

Грунтковська Юлія Валеріївна

  Майстер виробничого навчання, викладач    

Гудим Наталія Олександрівна

Гудим Наталія Олександрівна

  Викладач фізичної культури    

Джеболда Євгенія Вікторівна

Джеболда Євгенія Вікторівна

  Майстер виробничого навчання    

Додух Антоніна Валеріївна

Додух Антоніна Валеріївна

  Викладач охорони праці    

Єфименко Олександр Олександрович

Єфименко Олександр Олександрович

  Викладач фізичної культури, вихователь    

Зайко Анатолій Всеволодович

Зайко Анатолій Всеволодович

  Викладач фізики    

Заяц Олена Володимирівна

Заяц Олена Володимирівна

  Викладач зарубіжної літератури    

Іванова Ганна Анатоліївна

Іванова Ганна Анатоліївна

  Майстер виробничого навчання    

Ігнатенко Станіслав Леонідович

  Майстер виробничого навчання    

Ільченко Володимир Васильович

Ільченко Володимир Васильович

  Керівник фізичного виховання, викладач    

Ісаєва Ганна Олегівна

  Викладач хімії    

Калманов Михайло Йосипович

Калманов Михайло Йосипович

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Козич Марина Миколаївна

Козич Марина Миколаївна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Колінько Юлія Олегівна

Колінько Юлія Олегівна

  Майстер виробничого навчання    

Коляда Ніна Костянтинівна

Коляда Ніна Костянтинівна

  Викладач англійської мови    

Косенко Олександра Федорівна

Косенко Олександра Федорівна

  Майстер виробничого навчання    

Костюк Любов Василівна

Костюк Любов Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Кравець Оксана Василівна

Кравець Оксана Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Кузьмина Тетяна Іванівна

Кузьмина Тетяна Іванівна

  Вихователь    

Купріяненко Мірослав Олександрович

Купріяненко Мірослав Олександрович

  Практичний психолог    

Кучер Вікторія Володимирівна

Кучер Вікторія Володимирівна

  Керівник гуртка за сумісництвом    

Лещенко Світлана Володимирівна

Лещенко Світлана Володимирівна

  Майстер виробничого навчання    

Лимар Тамара Олексіївна

Лимар Тамара Олексіївна

  Викладач української мови та літератури    

Лукіна Ганна Вячеславівна

Лукіна Ганна Вячеславівна

  Майстер виробничого навчання    

Ляшко Тетяна Олександрівна

Ляшко Тетяна Олександрівна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Макаренко Маргарита Олександрівна

Макаренко Маргарита Олександрівна

  Майстер виробничого навчання    

Макашова Ірина Анатоліївна

Макашова Ірина Анатоліївна

  Майстер виробничого навчання, викладач    

Мироненко Ольга Володимирівна

Мироненко Ольга Володимирівна

  Майстер виробничого навчання    

Мішенкова Лідія Миколаївна

Мішенкова Лідія Миколаївна

  Керівник гуртка    

Момонт Людмила Алимівна

Момонт Людмила Алимівна

  Вихователь    

Мосейко  Людмила Олексіївна

Мосейко Людмила Олексіївна

  Майстер виробничого навчання    

Мун Юлія Вікторівна

Мун Юлія Вікторівна

  Викладач української мови та літератури    

Нікітенко Любов  Олександрівна

Нікітенко Любов Олександрівна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Нос Анна Павлівна

  Майстер виробничого навчання    

Онищенко Надія Василівна

Онищенко Надія Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Орлик Анатолій Григорович

Орлик Анатолій Григорович

  Викладач хімії та біології    

П'ятковська Оксана Сергіївна

П'ятковська Оксана Сергіївна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Пікуль Ніна Валеріївна

Пікуль Ніна Валеріївна

  Майстер виробничого навчання    

Плис Михайло Михайлович

Плис Михайло Михайлович

  Викладач історії    

Подольчак Сергій Михайлович

Подольчак Сергій Михайлович

  Старший майстер    

Поляков Олександр Дмитрович

Поляков Олександр Дмитрович

  Викладач "Захист України"    

Протопопенко Вікторія Миколаївна

Протопопенко Вікторія Миколаївна

  Майстер виробничого навчання    

Проценко  Іван Віталійович

Проценко Іван Віталійович

  Майстер виробничого навчання    

Ребдєв Олександр Іванович

Ребдєв Олександр Іванович

  Викладач математики    

Рязанова Тетяна Василівна

Рязанова Тетяна Василівна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Соболевський Сергій Анатолійович

Соболевський Сергій Анатолійович

  Майстер виробничого навчання    

Соловей  Віктор Миколайович

Соловей Віктор Миколайович

  Майстер виробничого навчання    

Стефанський Станіслав Генріх-Тадеушевич

Стефанський Станіслав Генріх-Тадеушевич

  Майстер виробничого навчання    

Татаринцев Дмитро Вячеславович

Татаринцев Дмитро Вячеславович

  Майстер виробничого навчання    

Терентьєв Олександр Миколайович

Терентьєв Олександр Миколайович

  Старший майстер, викладач ПТП    

Тригуб Сергій Петрович

Тригуб Сергій Петрович

  Майстер виробничого навчання    

Угріна Юлія Валеріївна

Угріна Юлія Валеріївна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Фаріна Наталія Ігорівна

Фаріна Наталія Ігорівна

  Майстер виробничого навчання    

Харкута Юрій Кузьмич

Харкута Юрій Кузьмич

  Інженер з охорони праці, викладач ПТП    

Царик Валентина Іванівна

Царик Валентина Іванівна

  Майстер виробничого навчання    

Черненко Ірина Григорівна

Черненко Ірина Григорівна

  Майстер виробничого навчання    

Черниш Марина Дмитрівна

Черниш Марина Дмитрівна

  Викладач фізичної культури    

Чорна Юлія Степанівна

Чорна Юлія Степанівна

  Викладач математики та інформатики    

Чуприна Лариса Іванівна

Чуприна Лариса Іванівна

  Майстер виробничого навчання    

Шаравара Наталія Сергіївна

Шаравара Наталія Сергіївна

  Майстер виробничого навчання    

Швець Ольга Василівна

  Майстер виробничого навчання    

Шендрик Ольга Олександрівна

Шендрик Ольга Олександрівна

  Майстер виробничого навчання    

Шумська Олена Юріївна

  Викладач англійської мови    

Шутова Вікторія Миколаївна

Шутова Вікторія Миколаївна

  Старший майстер    

Шуть Олена Емануїлівна

Шуть Олена Емануїлівна

  Майстер виробничого навчання    

Щербина Вікторія Альбертівна

Щербина Вікторія Альбертівна

  Викладач професійно-теоретичної підготовки    

Яковенко Ганна Григорівна

Яковенко Ганна Григорівна

  Майстер виробничого навчання    

Яцура Вікторія Володимирівна

Яцура Вікторія Володимирівна

  Викладач історії