Бахтіаров Сергій Васильович

Бахтіаров Сергій Васильович

Бахтіаров Сергій Васильович

Бахтіаров Сергій Васильович

ВПУ 17

Посада:  Викладач правознавства
Освіта:  Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди
Категорія:  спеціаліст першої категорії
Педагогічній стаж:  8 років
День народження:  24 Листопада

Інформація

       Бахтіаров Сергій Васильович – викладач історії та правознавства спеціаліст ІІ - категорії. За час роботи у навчальному закладі зарекомендував себе як відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Уроки проводить з урахуванням вікових, психологічних та індивідуальних особливостей учнів, під час їх проведення вміло застосовує інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищує ефективність уроків та якість знань учнів. Сприяє формуванню в учнів поваги до принципів загальнолюдської моралі, батьків, культурно-національних, духовних, історичних цінностей України.

        Уміє швидко прийняти правильне рішення у складних педагогічних ситуаціях, грамотно аргументувати свою позицію, переконувати та відстоювати свою думку. Постійно поінформований про новації у методиці викладання предмету. Під час проведення уроків використовує різні прийоми і форми навчальної діяльності. Завдячуючи правильній організації роботи досягає високого рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та якості їх знань з предмету

        Протягом 2016-2017 н.р. підготував та провів загально училищні відкриті виховні заходи: “Конституція України”, “Міжнародний день пам’яті жертв Холокоста”, “Помаранчева революція та революція гідності в Україні” , “Права людини”.

        У грудні 2016 Начальник Дніпровського відділу поліції ГУНП в області оголосив подяку за активну участь у всеукраїнському конкурсі “Правовий Олімп”.

        У січні 2017 року його учениця Діденко Олександра Володимирівна посіла ІІІ місце у ІІІ – етапі Всеукраїнської олімпіади з Правознавства.

        У лютому 2017 року НМЦ ПТО оголосив подяку Бахтіарову С.В. - за ефективну правоосвітню та правозахисну роботу у формуванні сучасних кваліфікованих робітників та високі результати учнів у інтелектуальних правових змаганнях загальноосвітніх навчальних закладів області.

        У квітні 2017 року ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ - нагородив грамотою за підготовку учня, переможця ІІІ – етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

        У вересні 2017 року ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ - нагородив грамотою за заслуги в реалізації державної політики у галузі ПТО, активну громадську діяльність, високий рівень професіоналізму та втілення інноваційних технологій в організацію навчального процесу.