Черненко Ірина Григорівна

Черненко Ірина Григорівна

Черненко Ірина Григорівна

ВПУ 17

Посада:  Майстер виробничого навчання
Освіта:  Дніпропетровський коледж технологій та дезайну
Педагогічне звання:  Майстер виробничого навчання І категорії
Категорія:  14 тарифний розряд
Педагогічній стаж:  42 роки
День народження:  10 Лютого

Інформація

Працює в Вищому професійному училищі № 17 з 1989 року на посаді майстра виробничого навчання за професією  8333 «Машиніст крана (кранівник)».

123

У своєї роботі забезпечує єдність навчання й виховання.  При підготовці до проведення уроків виробничого навчання з професії «7241 Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. 8333 Машиніст крана (кранівник)» ретельно додержується вимог щодо його матеріально-технічного забезпечення, на високому професійному рівні володіє методикою практичного навчання, ефективно застосовує її у роботі. На уроках виробничого навчання використовує свій практичний досвід та впроваджує інноваційні технології.

16

Активно використовує на своїх уроках інтерактивні засоби навчання, цікавиться новітніми технологіями  з наступною передачею особистого досвіду учням. Комплексна робота цього майстра забезпечує високу якість виконання учнями виробничих завдань, плану навчально-виробничої діяльності, дотримання технологічної дисципліни, що в кінцевому результаті формує у учнів професіональну майстерність.

1413

Приймала участь у науково-практичному семінарі 2015р., (в рамках Всеукраїнської школи педагогів-новаторів системи ПТО) «Інноваційна діяльність педагогів профтехосвіти» , отримала сертифікат.

15

Черненко Ірина Григорівна  активно займається самоосвітою. Є активним членом циклової комісії машинобудівних професій виступає з доповідями, ділиться особистим досвідом роботи з молодими співпрацівниками.

Активно займається виховною роботою з учнями підлеглих груп та учнями училища в цілому. Плідно працює з учнями пільгової категорії.

Приймає активну участь в заходах училища. Так в 2017 роцi приймала участь в проведенны "Дня Цивiльного захисту" .

123 001.jpg

123 002.jpg


01 001.jpg


02 001.jpg


11 003.jpg