Галаницька Ольга Олегівна

Галаницька Ольга Олегівна

Галаницька Ольга Олегівна

ВПУ 17

Посада:  Викладач професійно-теоретичної підготовки
Освіта:  Український державний хіміко-технологічний університет
Категорія:  спеціаліст першої категорії
Педагогічній стаж:  6 років
День народження:  14 Лютого

Інформація

Галаницька Ольга Олегівна викладач інформатики, інформаційних технологій та спеціальних дисциплін. Закінчила Дніпропетровський Український Державний хіміко-технологічний університет за спеціальністю «Інформаційні управляючі системи та технології», спеціаліст  з комп`ютерних наук.

Додаткова освіта: курси Державного комітету зв`язку України, «Маркетинг та робота з клієнтурою », у 2001 році. Курси «CISCO Networking Academy», «ITESSENTIALS», у 2014 році. Курси підвищення кваліфікації Білоцерківського інституту післядипломної освіти за напрямком «Інформаційні технології в освіті» у 2016 році.

Здібний та наполегливий фахівець, вміє ставити мету і досягати її послідовними та логічними діями. Характеризується нестандартним мисленням, креативністю, прагненням до пошуку нових шляхів реалізації задуманого. У своїй роботі володіє методикою навчання і виховання, використовує нові підходи до навчання, застосовує різноманітні й ефективні методи навчання, вміє цікаво розповідати і показувати свою майстерність. Уміє виявити любов учнів до вибраної професії.

Активно займається самоосвітою, у 2015 році визнана кращим працівником у цикловій комісії інформаційних технологій  з самоосвіти. Є головою комісії харчової промисловості. За останній час нею розроблений та проведений бінарний  відкритий урок  на тему «Складання статистичних таблиць та графіків». Під час проведення тижнів професій  Ольга Олегівна активно проводила виховні заходи з учнями, у тому числі конкурс « Моя професія – оператор комп’ютерного набору!».

Підготувала до участі у конкурсах ученицю групи К 14-41/9 Крупеніну Катерину , яка у 2015-2016н.р. зайняла VII місце у обласній олімпіаді з інформаційних технологій серед учнів ПТНЗ. 22 січня 2016 року зайняла ІІ місце в обласному конкурсі творчих робіт з інформаційних технологій серед учнівської молоді професійно - технічних навчальних закладів за напрямом «Комп’ютерна графіка і анімація».