Лимар Тамара Олексіївна

Лимар Тамара Олексіївна

Лимар Тамара Олексіївна

ВПУ 17

Посада:  Викладач української мови та літератури
Освіта:  Дніпропетровський державний університет
Педагогічне звання:  викладач-методист
Категорія:  спеціаліст вищої категорії
Педагогічній стаж:  34 роки
День народження:  15 Березня

Інформація

   Тамара Олексіївна досконало знає свій предмет, володіє ефективною методикою його викладання, забезпечує свідоме засвоєння системи знань, умінь і навичок, які потрібні для загального розвитку учнів. Впроваджує інноваційні форми та методи в навчально-виховний процес. У своїй роботі Тамара Олексіївна використовує мультимедійні технології з метою підвищення якості знань учнів, залучає їх до самостійної роботи. Велику увагу приділяє нестандартним формам роботи, використовує міжпредметні зв’язки, практикує уроки-подорожі, уроки-семінари, уроки-дослідження. Постійно працює над формуванням культури мовлення учнів, вміло формує словесно-логічне мислення. Для уроків Лимар Т.О. характерним є різноманітний вибір методичних прийомів і висока інтенсивність, що сприяє розвитку пізнавальної діяльності учнів.

   З метою підвищення інтересу до вивчення української мови й літератури, популяризації та підняття її престижу проводить позакласну роботу. Викладач приділяє багато уваги позакласним заходам, у рамках тижня української мови та літератури проводить вікторини, брейн-ринги, викликаючи у молоді стійкий пізнавальний інтерес до предмету. Учні викладача є учасниками обласних олімпіад, творчих конкурсів.

   Викладач бере активну участь у проведенні училищних науково-практичних конференцій, педрад, інструктивно-методичних нарад, обласних веб-бінарів.

   Як класний керівник велику увагу приділяє створенню дружного та згуртованого колективу, разом з учнями проводить роботу по вивченню національних традицій рідного краю. Приділяє велику увагу вихованню у них свідомого ставлення до здорового способу життя.