Макашова Ірина Анатоліївна

Макашова Ірина Анатоліївна

Макашова Ірина Анатоліївна

ВПУ 17

Посада:  Майстер виробничого навчання, викладач
Освіта:  Дніпропетровський державний університет
Педагогічне звання:  Майстер виробничого навчання І категорії
Категорія:  14 тарифний розряд, спеціаліст першої категорії
Педагогічній стаж:  23 роки
День народження:  30 Квітня

Інформація

   Працює в ВПУ № 17 з 1984 року.

    Володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу. У повсякденній роботі викладач вміло створює позитивну мотивацію навчання, застосовує інтерактивні технології, які сприяють активізації пізнавальної діяльності учнів.

    Володіє такими особистісними якостями як відкритість, послідовність, результативність.

    Макашова І.А. характеризується як стримана, об’єктивна людина, багато уваги приділяє індивідуальній виховній роботі з учнями. Працює над підвищенням рівня професійної майстерності та багато уваги приділяє самоосвіті.

    Постійно приймає участь у науково-практичних конференціях слюсарних професій, підготувала виступи за темами : «Національні особливості енергозбереження в Україні», "Нехай Земля квітує всюди - планету збережімо, люди!"; «Альтернативна енергетика – відповідальний шлях до щасливого майбутнього»; «До європейської спільноти – через європейську свідомість!»; «Вплив психологічної особливості людини на забезпечення безпеки життєдіяльності»; «Національні особливості енергозбереження в Україні»; «Вплив психології людини на науково – технічний прогрес»; «Прискорення темпів науково – технічного прогресу в історії сучасного світу».

    Займає активну життєву позицію, постійно виступає на методичних нарадах з доповідями стосовно навчання, виховання та отримання спеціальності учнями училища; їх стипендіального забезпечення; проводить моніторинг з дотримання санітарних вимог учнями, що проживають у гуртожитку; та харчування учнів, згідно натуральних норм; патріотичної роботи, тощо. Велику увагу приділяє учнівському самоврядуванню, залученню учнів до виконання суспільних доручень з метою сприяння формуванню особистісних якостей громадянина демократичної держави, патріота України, виховання творчої соціально активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації.

    Організовує та проводить свята, вечори відпочинку, святкові поздоровлення, концерти, ювілеї, святкові лінійки, посвячення учнів у робітничий клас, зустрічі з передовиками виробництва «Південмашу», профорієнтаційні заходи, свята молоді, екскурсії по визначним містам України, тощо.

    Cеред основних напрямків роботи викладача можна виділити: стимулювання діяльності учнів та розвиток навичок самостійної роботи, надання допомоги, індивідуальна робота. Постійно працює над вихованням учнів з точки зори етикету, їх зовнішнього вигляду, правил поведінки і спілкування між собою та в громадських містах.

    Макашова Ірина Анатоліївна володіє психолого-педагогічними знаннями і розуміє особливості розвитку учнів, здатна допомогти учням знайти себе в майбутньому, стати самостійними, творчими і впевненими в собі людьми, сприятлива до інтересів учнів, має з ними добрий контакт.

        Макашова І.А. нагороджена

-         Почесною грамотою Міністерства освіти України у 1999році;

-         Знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України» у 2004році;

-         Знаком Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти України «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти» у 2012 році;

-         Почесною грамотою національного космічного агентства України 2009рік;

-         Грамота Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації у 2014 році;

-         Подяка голови державної обласної адміністрації у 2004 році;