Прудіус Микола Іванович

Прудіус Микола Іванович

Прудіус Микола Іванович

ВПУ 17

Посада:  Керівник гуртка
Освіта:  Запорізький державний педагогічний інститут
Категорія:  спеціаліст першої категорії, 12 тарифний розряд
Педагогічній стаж:  26 років
День народження:  12 Серпня

Інформація

       Прудіус Микола Іванович в 1984 році закінчив Запорізький Державний педагогичний інститут. Майстер спорту по боксу.

        На уроках Прудіус Микола Іванович особливу увагу звертає учнів на необхідність займання фізичними вправами, як на уроках фізичного виховання так і після уроків. Має індивідуальний підхід до учнів – завдання даються в залежності від фізичної підготовленості та функціональних можливостей організму. Уміє швидко прийняти правильне рішення у складних педагогічних ситуаціях, грамотно аргументувати свою позицію, переконувати та відстоювати свою думку. Постійно поінформований про новації у методиці викладання предмету. Під час проведення уроків використовує різні прийоми і форми навчальної діяльності. Завдячуючи правильній організації роботи досягає високого рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та якості їх знань з предмету.

        Дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів, особистим прикладом виховує у них повагу до обраної професії. Велику увагу приділяє виховній роботі, формуванню у учнів високої моральності, громадянської позиції.

        У 2015 році Прудіус Микола Іванович був нагороджений почет ним знаком за участь у розвитку проф. тех. освіти України.

        У 2016 році його учень Сиксяев Даніїл став чемпіоном Дніпропетровській області по боксу, та виконав норматив кандидат в майстри спорту.