П'ятковська Оксана Сергіївна

П'ятковська Оксана Сергіївна

П'ятковська Оксана Сергіївна

П'ятковська Оксана Сергіївна

ВПУ 17

Посада:  Викладач професійно-теоретичної підготовки
Освіта:  Хмельницький національний універсиет
Педагогічне звання:  старший викладач
Категорія:  спеціаліст вищої категорії
Педагогічній стаж:  27 років
День народження:  27 Серпня

Інформація

Оксана Сергіївна працює викладачем економічних дисциплін з 2007 року. За час роботи показала себе знаючим, творчо працюючим педагогом, на достатньому рівні володіє методикою викладання своїх предметів. Працює над педагогічною проблемою «Впровадження активних та інтерактивних методів навчання при вивченні економічних дисциплін» над якою вона працює 3 рік. У зв’язку із цим нею розроблена педагогічна розробка «Застосування активних та інтерактивних  методів навчання для розвитку нестандартного  мислення і професійної творчості учнів ПТНЗ на уроках економіки».

Неодноразово виступала з доповідями на  обласних семінарах: у 2012 роц і , обласний семінар секції викладачів  економічних дисциплін «Особливості викладання економічних дисциплін в ПТНЗ» та у 2015 році 12 березня  на обласному семінарі «Реалізація інтегрованого підходу методичних комісій суспільних дисциплін та професійно – технічної підготовки в проведенні тематичних тижнів економічних дисциплін».

Виступала з доповідями  на інформаційно – методичних нарадах: «Адаптація учнів І – го курсу в закладах ПТНЗ», «Самоосвіта як основний фактор удосконалення педагогічної майстерності, розвитку професійної компетентності та підвищення якості навчально – виховного процесу».

Пятковська О.С. пя'тий рік є головою методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін. Організовувала  та планувала, разом з викладачами комісії, тижні: правознавства та суспільних дисциплін на високому професійному рівні. Систематично проводить збори методичного об’єднання. Надає консультації молодим викладачам.

Проводить відкриті уроки та заходи для учнів, педагогів училища.  Нею у 2012 році проведений бінарний урок разом з викладачем української мови та літератури Кузьміною Любов Олегівною на тему: «Гроші у житті людини на прикладі п’єси Карпенка Карого «Хазяїн»»; у 2013 році -  відкритий урок « Хто такий споживач та які він має права» (з предмету «Основи галузевої економіки і підприємництва»; у 2015 році – відкритий урок з предмету «Економіка» на тему ««Безробіття та зайнятість трудових ресурсів».

Систематично Оксана Сергіївна  проводить відкриті виховні заходи для учнів училища на теми: «Портал споживача «Права споживача – захист в Україні»»; економічний КВК «Гроші в нашому житті»; тематичні бесіди (учні І курсу) «Підприємницькі здібності в моїй професії» ; “Вчитися жити в мирі та злагоді”;  провела цикл бесід - консультацій, в позаурочний час, «Чи можу я бути підприємцем», «Економічний стан моєї держави», «Я і моя країна».

Особливо варто підкреслити її доброзичливість, тактовність, справедливість та уважність до учнів. Користується повагою та авторитетом серед колег, учнів та їх батьків.