Шуть Олена Емануїлівна

Шуть Олена Емануїлівна

Шуть Олена Емануїлівна

ВПУ 17

Посада:  Майстер виробничого навчання
Освіта:  Дніпропетровський державний університет
Педагогічне звання:  Майстер виробничого навчання І категорії
Категорія:  14 тарифний розряд, спеціаліст другої категорії
Педагогічній стаж:  29 років
День народження:  1 Червня

Інформація

Працює в Вищому професійному училищі № 17 з 1996 року на посаді майстра виробничого навчання.

Відзначається високою культурою та моральними якостями. Особливу увагу приділяє розвитку технологічної творчості учнів, спрямовує до креативного мислення, прищеплює почуття прекрасного та тонкий смак у професії.

Має глибокі психолого-педагогічні знання й розуміє особливості розвитку учнів. Вона є професіоналом в інших областях діяльності, здатна допомогти учням знайти себе в майбутньому, стати самостійними, творчими і впевненими в собі людьми. Це чуйна, уважна та сприйнятлива до інтересів учнів, відкрита до всього нового людина.

Шуть Олена Емануілівна у своїй роботі забезпечує єдність навчання й виховання.  При підготовці до проведення уроків виробничого навчання з професії «Кухар,кондитер» ретельно додержується вимог щодо його матеріально-технічногозабезпечення, на високому професійному рівні володіє методикою практичного навчання, ефективно застосовує її у роботі. Олена Емануілівна активно використовує на своїх уроках інтерактивні засоби навчання, цікавиться новітніми технологіями приготування їжі з наступною передачею особистого досвіду учням. Комплексна робота цього майстра забезпечує високу якість виготовлення учнями продукції, виконання ними норм часу, плану навчально-виробничої діяльності, дотримання технологічної дисципліни, що в кінцевому результаті формує у учнів професіональну майстерність.

Шуть Олена Емануілівна активно займається самоосвітою. Є активним членом методичної комісії харчової промисловості: виступає з доповідями, ділиться особистим досвідом роботи з молодими співпрацівниками. За останній час нею розроблений та проведений сумісно з викладачем бінарний урок з предмету виробничого навчання та «Технології приготування їжі» на тему «Приготування дріжджового тіста безопарним способом та виробів з нього», «Приготування виробів з дріжджового тіста, пиріг «Московський». Олена Емануілівна приймала участь у науково – практичному семінарі в рамках всеукраїнської школи педагогів – новаторів системи ПТО «Інноваційна діяльність педагогів профтехосвіти». Під час проведення тижнів професій Олена Емануілівна активно проводила виховні заходи з учнями, у тому числі конкурс «Майстер - шеф» та виховні заходи «Свято – Масляниця», «Млин - шоу», «Свято української пісні».