Зайко Анатолій Всеволодович

Зайко Анатолій Всеволодович

Зайко Анатолій Всеволодович

Зайко Анатолій Всеволодович

ВПУ 17

Посада:  Викладач фізики
Освіта:  Дніпропетровський державний університет
Категорія:  спеціаліст першої категорії
Педагогічній стаж:  7 років
День народження:  26 Серпня

Інформація

   Зайко Анатолій Всеволодович. Закінчив Дніпропетровський  Державний  університет фізико-технічний факультет за спеціальністю «Виробництво літальних апаратів», кваліфікація-«інженер-механік». 12 років пропрацював в конструкторському бюро КБ "Південне», де займався питаннями забезпечення безпеки експлуатації ракетно-ядерного озброєння 2014 року працює викладачем фізики та астрономії.
   Додаткова освіта:  В 2016 році  проходив курси підвищення кваліфікації в комунальному вищому навчальному   закладі «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» де  одержав відповідне свідотство. Тема роботи  «Прогресивні підходи до розвитку навчальних компетентностей учнів-ключ до формування креативної особистості»
   В 2015р. прийняв участь в інноваційному  проекті «Методичний супровід підвищеної професійної компетентності викладачів Дніпропетровщини», в якому зробив методичну розробку уроку фізики у розділі «Атомна та ядерна фізика». Даний урок ввійшов у збірник «Ефективний урок фізики».
   В 1 семестрі 2016-2017н.р.організував та провів олімпіаду з фізики для учнів 1 та 2 курсу Учень групи НП15-2/9  Ігнатенко Станіслав посів 3 місце 2 етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики. В рамках проведення тижня природничо-математичних наук, у лютому 2017р. провів відкритий урок  на тему: «Радіоактивність. Види радіоактивного випромінювання. Період напіврозпаду.» Активно займається самоосвітою. Виконав методичну розробку уроку з використанням НППЗ(навчально програмно-педагогічних засобів) фізика 11 на тему:  «Дисперсія світла. Поляризація світла».
   Займаюся методичною проблемою «Мотивація при вивченні фізики».