Гуртожиток

Виховна робота

Gurt1.JPG

    Для забезпечення ефективної виховної роботи з молоддю в гуртожитку працюють: вихователі, чергові, прибиральниці, завідуюча гуртожитком, кастелянша, завідуюча камерою схову, слюсар та двірники. Система роботи забезпечує цілодобовий контроль за учасниками освітнього процесу.

    Виховна робота в гуртожитку ВПУ № 17 спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону дитинства».

Звіт з виховної роботи проведеної в гуртожитку за І півріччя 2017-2018 н.р.

    В гуртожитку створені належні умови проживання:

-         затишні кімнати в яких проживають учні;

Kimnaty5.JPG

Kimnaty3.JPG

Kimnaty1.JPG

Kimnaty6.JPG

Kimnaty.JPG

-         кімнати відпочинку, де хлопці та дівчата мають змогу поспілкуватися один з одним, переглянути телепередачі та інше;

DSCN4085.JPG

DSCN1620.JPG

-         побутові кімнати, які обладнані гладильними дошками, прасками;

Pobutova_kimnata.JPG

-         проведений капітальний ремонт жіночої душової кімнати;

Dushova.JPG

-         у 100 % кімнат, де проживають учні, встановлені металопластикові вікна;

-         проведений капітальний ремонт сходів, проведена заміна дверей;

-         в разі надзвичайної ситуації, встановлений сигнал оповіщення на кожному поверсі.

    Виховна робота в гуртожитку ведеться за такими напрямками:

- індивідуальна робота;

- організація колективу;

IMG-ebb1ae7e2f6b29a613d1f7442ba9e65f-V.jpg

- організація побуту;

- розвиток пізнавальної діяльності ;

DSCN4649.JPG

- національно-патріотичне виховання;

- цінностно-орієнтована діяльність ;

- формування здорового способу життя;

IMG_0158.JPG

- моральне виховання;

- трудове та екологічне виховання;

- робота з батьками та громадськістю.

    В гуртожитку на поверхах оформлені інформаційні стенди: «Вітаємо з днем народження», «Правила внутрішнього розпорядку гуртожитку», «Екран чистоти кімнат», «Куточок з охорони праці», «Агітаційний куточок», «Життя без поганих звичок».

    В гуртожитку на початку навчального року відбуваються вибори активу гуртожитку. Учнівське самоврядування допомагає вихователю та черговій організовувати виховну роботу на поверсі. З активу поверхів формується Рада гуртожитку. Головою Ради в гуртожитку у 2018-2019 н.р. обрано ученицю 3-го курсу Соловей Вікторію.

solovey3.JPG

solovey1.jpg

    Робота самоврядування впливає на рівень вихованості учнів, розвиток її суспільної активності, відповідальності, готовності до вирішення життєвих і соціальних завдань.

    Учні гуртожитку займаються в спортивних секціях, гуртках по інтересам, приймають участь в спортивній спартакіаді, в змаганнях до дня Козацтва, до дня Здоров’я. В гуртожитку проводяться інтелектуальні ігри, конкурси шахів і шашок, гра в настільний теніс.

    Учні гуртожитку приймають участь в конкурсах здорової їжі, проводять чаювання, вечори відпочинку: свято Хеллоуіна, день Студента. Все це впливає на розвиток морально - етичних, естетичних смаків учнів. Проводиться цикл бесід з учнями , зустрічі з фахівцями різних напрямків. Корекційна робота психолога і соціального педагога з учнями пільгової категорії. Вихователі разом з майстрами та психологом проводять екскурсії, знайомлять з рідним містом. Учні відвідують театри, музеї, футбольні зустрічі улюбленої команди «Дніпро».

    Учні, які схильні до порушень дисципліни, перебувають під постійним контролем вихователя, практичного психолога, соціального педагога. Вихователі постійно проводять індивідуальні та групові бесіди, щодо профілактики правопорушень та формування ціннісного ставлення до себе, свого здоров’я.

    Кожен працівник гуртожитку прагне створити комфортні умови для учнів, наближені до тих, які були вдома.