Гуртожиток

Виховна робота

изображение_viber_2022-01-12_12-30-04-613

    Для забезпечення ефективної виховної роботи з молоддю в гуртожитку працюють: вихователі, чергові, прибиральниці, завідуюча гуртожитком, кастелянша, завідуюча камерою схову, слюсар та двірники. Система роботи забезпечує цілодобовий контроль за учасниками освітнього процесу.

    Виховна робота в гуртожитку ВПУ № 17 спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону дитинства».

Звіт з виховної роботи проведеної в гуртожитку за І півріччя 2021-2022 н.р.

    В гуртожитку створені належні умови проживання:

-         затишні кімнати в яких проживають здобувачі освіти;

Kimnaty5.JPG

Kimnaty3.JPG

Kimnaty1.JPG

Kimnaty6.JPG

Kimnaty.JPG

-         кімнати відпочинку, де хлопці та дівчата мають змогу поспілкуватися один з одним, переглянути телепередачі та інше;

DSCN1620.JPG

-         побутові кімнати, які обладнані гладильними дошками, прасками;

Pobutova_kimnata.JPG

-         проведений капітальний ремонт жіночої душової кімнати та санвузлів;

Dushova.JPG

мой

мой

мой

-         у 100 % кімнат, де проживають здобувачі освіти, встановлені металопластикові вікна;

-         проведений капітальний ремонт сходів, проведена заміна дверей;

-         в разі надзвичайної ситуації, встановлений сигнал оповіщення на кожному поверсі.

    Виховна робота в гуртожитку ведеться за такими напрямками:

- індивідуальна робота;

- організація колективу;

IMG_3024.JPG

- організація побуту;

- розвиток пізнавальної діяльності ;

- національно-патріотичне виховання;

- цінностно-орієнтована діяльність ;

- формування здорового способу життя;

- моральне виховання;

- трудове та екологічне виховання;

- робота з батьками та громадськістю.

    Згідно вимог, щодо запобіганню поширення коронавірусної хвороби COVID-19, на поверхах гуртожитку організовані всі протиепідемічні заходи, рекомендовані МОЗ України.

    В гуртожитку на поверхах оформлені інформаційні стенди: "Вітаємо з днем народження", "Правила внутрішнього розпорядку гуртожитку", "Екран чистоти кімнат", "Куточок з охорони праці", "Агітаційний куточок", "Життя без поганих звичок".

    В гуртожитку на початку навчального року відбуваються вибори активу гуртожитку. Учнівське самоврядування допомагає вихователю та черговій організовувати виховну роботу на поверсі. З активу поверхів формується Рада гуртожитку. Головою Ради в гуртожитку у 2021-2022 н.р. обрано здобувача освіти 3-го курсу Василенко Інну.

    Робота самоврядування впливає на рівень вихованості здобувачів освіти, розвиток її суспільної активності, відповідальності, готовності до вирішення життєвих і соціальних завдань.

    Здобувачі освіти гуртожитку займаються в спортивних секціях, гуртках по інтересам, приймають участь в спортивній спартакіаді, в змаганнях до дня Козацтва, до дня Здоров’я. В гуртожитку проводяться інтелектуальні ігри, конкурси шахів і шашок, гра в настільний теніс.

     Здобувачі освіти гуртожитку приймають участь в конкурсах здорової їжі, проводять чаювання, вечори відпочинку: свято Хеллоуіна, день Студента. Все це впливає на розвиток морально - етичних, естетичних смаків здобувачів освіти. Проводиться цикл бесід з здобувачами освіти , зустрічі з фахівцями різних напрямків. Корекційна робота психолога і соціального педагога з здобувачами освіти пільгової категорії. Вихователі разом з майстрами виробничого навчання та практичним психологом проводять  online екскурсії, знайомлять з рідним містом.

     Здобувачі освіти, які схильні до порушень дисципліни, перебувають під постійним контролем вихователя, практичного психолога, соціального педагога. Вихователі постійно проводять індивідуальні та групові бесіди, щодо профілактики правопорушень та формування ціннісного ставлення до себе, свого здоров’я.

      Кожен працівник гуртожитку прагне створити комфортні умови для здобувачів освіти, наближені до тих, які були вдома.