Позакласна робота "гуртки"

Позакласна робота "гуртки"

У Вищому професійному училищі № 17 створена позаурочна система виховної роботи. Вона складається з гуртків та клубів за інтересами вихованців.
Головне завдання – всебічний розвиток молодого покоління, направлений на виховання здорового способу життя, розкриття творчих талантів здобувачів освіти та формування громадянина суспільства на засадах любові до Батьківщини, любові до ближнього та старшого покоління.

Розклад роботи гуртків та секцій,

проведення позаурочної роботи, з учнівською молоддю ВПУ № 17 у 2020-2021 навчальному році

№ з/п

Назва гуртка, секції або напрямку з позаурочної роботи

Прізвище, ім’я, по-батькові педагогічного працівника, відповідального за проведення позаурочної діяльності

Місце проведення занять

Дні та години проведення занять

Примітки

1

Бокс

Прудіус Микола Іванович

Спортивна зала

Понеділок, середа, п’ятниця

з 18-00 до 19-30


2

Важка атлетика

Ільченко Володимир Васильович

Тренажерна зала

Понеділок, середа

з 16-00 до 18-00


3

Волейбол

Чертополох Петро Михайлович

Спортивна зала

Вівторок, четвер

з 16-00 до 18-00


4

Баскетбол

Ільченко Володимир Васильович

Спортивна зала

Понеділок, середа, п’ятниця

з 16-00 до 18-00


Бокс. Керівник гуртка Прудіус Микола Іванович - майстер спорту. За час роботи в закладі освіти Микола Іванович підготував не одного призера міських та обласних змагань. В цьому навчальному році здобувач освіти Сіксяєв Данило здобув перше місце у обласних змаганнях з боксу та отримав звання кандидат у майстри спорту.

DSC_0717.JPG

Важка атлетика. Керівник спортивної секції Ільченко Володимир Васильович –  кандидат у майстри спорту, тренує юнаків та дівчат для постійного вдосконалення свого тіла, підвищення функціонального стану здоров’я та працездатності. Пропагує здоровий спосіб життя та любов до спорту учнівської молоді.

DSC_0698.JPG

Волейбол. Керівник спортивної секції Чертополох Петро Михайлович – кандидат у майстри спорту. За період своєї тренерської діяльності в закладі освіти підготував чемпіонів міста та призерів області серед юнаків та дівчат з волейболу.

DSCN0220.JPG

Баскетбол. Керівник гуртка Ільченко Володимир Васильович – кандидат у майстри спорту. Проводить тренування з учнівською молоддю, направлені на розкриття індивідуального потенціалу кожного вихованця.

78ad6af9