Тиждень енергозбереження ·

news

16 квітня ВПУ №17 продовжило участь у І етапі профорієнтаційного заходу «ПрофАльянс: Профтех, Школа. Разом! 2.0» Цього разу зустріч відбулася на базі Дніпровської гімназії №112, де до заходу долучилися не лише її учні, а й випускники 9-х та 11-х класів Дніпровської гімназії №119, Дніпровської гімназії № 25 та ліцею № 126 Представники ВПУ №17 презентували майбутнім абітурієнтам можливості, які відкриває навчання у

15 квітня 2026 року підбито підсумки змагань за Кубок міста Дніпра серед закладів професійної освіти Команда ВПУ №17 гідно представила заклад освіти, продемонструвавши наполегливість, згуртованість і високий рівень спортивної підготовки. Змагання проходили з чотирьох видів спорту: Футбол: Гришов Владислав (Е25-31/11), Носенко Руслан (Е24-14/ФМБ), Галабуд Данило (Е23-3/9), Литвиненко Олексій (Е23-3/9), Мікаілов Радіон (Е23-3/9), Шпак Дмитро (Е23-3/9), Демуш Артур (М25-1/9), Марченко Ярослав (С25-18/9), Герасименко Максим (С25-18/9), Фесенко Іван (С24-4/9) Волейбол: Гришов Владислав (Е25-31/11), Казанець Михайло (Е24-26/9), Носенко Руслан (Е24-14/ФМБ), Лебідь

13 квітня 2026 року у гуртожитку ВПУ №17 панувала особлива святкова атмосфера. Адже саме сьогодні вихователі Любов РЯБУХА та Тетяна КУЗЬМИНА провели для студентів, мешканців гуртожитку, теплий виховний захід «Світло Великодня в кожному серці» Великдень — це свято, яке об’єднує родини, дарує віру, надію та відчуття духовного оновлення. І навіть далеко від рідного дому наші студенти змогли відчути цю особливу родинну

14 квітня 2026 року у ВПУ №17 відбулася ІІІ щорічна студентсько-викладацька науково-практична конференція з актуальних питань фінансової грамотності та управління особистими фінансами. Гасло конференції: «Фінансова культура як складова успішного майбутнього» Захід об’єднав студентів та викладачів для обговорення сучасних фінансових викликів, обміну знаннями й практичним досвідом, а також формування фінансової свідомості як важливої складової особистого та професійного розвитку. У непростих умовах сьогодення, коли країна живе в

6 квітня відбулася стратегічно важлива зустріч адміністрації ВПУ №17 із нашими ключовими партнерами-роботодавцями. Головна мета — фахове обговорення та професійне узгодження освітньо-професійної програми (ОПП) за спеціальністю G13 Харчові технології. Ми щиро вдячні експертам, які долучилися до діалогу та поділилися цінним практичним досвідом: ТОВ «Сільпо-Фуд» — Наталія Огарко (менеджер з персоналу та розвитку команд) та Наталія Кісельова (провідний технолог підприємства); ТОВ «Омега» — Дар'я

Екскурсія відбулася у межах співпраці між ВПУ №17 та університетом і була спрямована на розширення освітнього кругозору наших студентів, ознайомлення їх із можливостями подальшого навчання та здобуття вищої освіти Під час зустрічі здобувачі освіти дізналися про навчальні програми університету, умови вступу, особливості навчання та перспективи професійного розвитку. Особливу увагу було приділено спеціальностям економічного спрямування, бухгалтерському обліку, аудиту та міжнародним відносинам Зустріч зі

09 квітня ВПУ №17 продовжило участь у І етапі профорієнтаційного заходу «ПрофАльянс: Профтех, Школа. Разом! 2.0». Цього разу профорієнтаційна зустріч відбулася на базі Дніпровська гімназія №132. У заході взяли участь не лише учні гімназії №132, а й випускники 9-х та 11-х класів інших закладів освіти міста: Дніпровський ліцей №54, Дніпровська гімназія №141, Дніпровська гімназія №84, Дніпровська гімназія №92, Дніпровська гімназія №94

07 квітня у ВПУ №17 для студентів групи К24-32/9 відбувся захід DIIT OPEN LABS «Моделювання machine learning». Протягом півтори години учасники занурилися у світ нейромереж, блокчейну та сучасних технологій. Спікером заходу став Роман Володимирович Рибалка. Він розповів студентам, що таке машинне навчання, які існують види нейромереж та з якими «підводними каменями» стикаються розробники під час їх створення. Особливий інтерес викликала практична частина.

07 квітня 2026 року у ВПУ №17 відбулася важлива зустріч студентської молоді з представниками підприємств – замовників робітничих кадрів міста Дніпра. Захід проходив в укритті училища та об’єднав студентів, роботодавців, керівництво закладу та керівництво професійної освіти міста. Особливу участь у зустрічі взяв Сергій Роман — начальник управління професійної освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Під час спілкування з роботодавцями він

2 квітня студенти та викладачі ВПУ №17 долучилися до І етапу профорієнтаційних заходів у межах проєкту «ПрофАльянс: Профтех. Школа. Разом! 2.0», який відбувся на базі Дніпровська Гімназія 80, м. Дніпро. Учасниками заходу стали випускники 9-х та 11-х класів закладів освіти: Гімназія 52, м.Дніпро, Дніпровський україно-німецький ліцей № 53, Гімназія 78, м. Дніпро, Гімназія 99, м. Дніпро та Ліцей 137, м. Дніпро,