Тиждень енергозбереження ·

news

"Альтернативна енергетика – люди та технології" 21 березня 2025 року у Вищому професійному училищі № 17 відбулася XII Щорічна учнівсько-викладацька науково-практична конференція, присвячена актуальним питанням альтернативної енергетики. До заходу долучилися досвідчені науковці, викладачі, студенти та практикуючі спеціалісти, які поділилися своїми знаннями та досвідом. Журі конференції: Костянтин БАС – професор, кандидат технічних наук, директор Фахового автотранспортного коледжу НТУ "Дніпровська Політехніка", голова журі. Віталій КРІВДА – завідувач

14.03 відбувся Special DIIT OPEN DAY за участю Вище професійне училище 17 В рамках заходу наші гості дізналися про ДІІТ, його структуру та спеціальності. На деякий час захід було перервано через повітряну тривогу, та й в укриттях студенти ВПУ не сумували. Заступник директора ДІІТ Роман Рибалка запропонував взяти участь у «математичному челенджі»: студенти задають тему, яка на їхню думку в житті взагалі

14 березня 2025 року до Вищого професійного училища №17 завітали учні Дніпровської гімназії №112 на профорієнтаційну екскурсію. Наші гості познайомилися з навчальними майстернями, сучасним обладнанням та дізналися більше про професії, які можна опанувати у стінах нашого закладу. Родзинкою зустрічі стали смачні частування! Здобувачі освіти за професією "Кухар-кондитер" підготували для гостей ароматні пряники власного виробництва, які стали справжнім солодким акцентом екскурсії! Дякуємо учням

У №17! 12 березня 2025 року представники Вищого професійного училища №17 – Угріна Ю.В. та Паша В.Н. – завітали до Дніпровської гімназії №2 з профорієнтаційною місією. Через повітряну тривогу захід довелося провести в укритті, але це не завадило продуктивному спілкуванню! Учні отримали важливу інформацію про сучасні професії, які можна здобути у нашому училищі. Після відбою тривоги профорієнтація продовжилася вже у класі, де

11 березня 2025 року агітаційна бригада Вищого професійного училища №17 відвідала Дніпровську гімназію №138 з профорієнтаційною місією. Нам пощастило – цього разу не було повітряної тривоги, тож захід відбувся урочисто в актовому залі гімназії. Під час зустрічі учні дізналися про: Сучасні професії, які можна здобути у ВПУ №17 Можливості для практичного навчання та працевлаштування Власний досвід та поради від наших студентів Яскраві виступи, відеопрезентації та цікаві

11 березня 2025 року агітаційна бригада Вищого професійного училища №17 провела профорієнтаційний захід для учнів Дніпровської гімназії №111. Під час зустрічі школярі дізналися про перелік сучасних професій, які можна здобути у ВПУ №17, умови навчання та можливості працевлаштування після випуску. Що чекало учнів під час заходу? Інформація про популярні спеціальності та перспективи їх освоєння Ознайомлення з матеріально-технічною базою училища Живе спілкування з нашими

11 березня 2025 року Вищe професійне училище №17 гостинно приймало учнів Дніпровської гімназії №62 на профорієнтаційну екскурсію. Майбутні абітурієнти мали змогу познайомитися з нашим навчальним закладом, дізнатися більше про сучасні професії, які можна здобути у ВПУ №17, та побачити навчальні майстерні й лабораторії. Під час екскурсії школярі: Ознайомилися з матеріально-технічною базою училища Дізналися про особливості навчального процесу та перспективи працевлаштування Отримали відповіді на всі

Дорогі жінки – викладачки, майстрині, працівниці та здобувачки освіти Вищого професійного училища №17! Вітаємо вас з 8 Березня! Це свято ніжності, краси та тепла, і саме ви робите світ яскравішим, добрішим та гармонійнішим. Нехай у вашому житті завжди буде багато радості, любові та здійснення найзаповітніших мрій! Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у всіх починаннях та натхнення для нових звершень! Нехай кожен

04 березня 2025 року у Вищому професійному училищі № 17 відбувся відкритий урок з предмета «Технології підприємництва», який провела викладач Оксана П’ЯТКОВСЬКА. Тема заняття – «Створення бізнес-плану конкретного продукту або послуги» – викликала жвавий інтерес серед здобувачів освіти групи НП 24-30/9. Під час уроку учні не лише ознайомилися з основними етапами створення бізнес-плану, а й мали змогу застосувати теоретичні знання

4 березня 2025 року для здобувачів освіти, які мешкають у гуртожитку ВПУ №17, відбувся тренінг «Медіація – подолання конфлікту». Під час заходу учасники дізналися про важливі поняття «медіація» та «медіатор», а також розглянули методи ефективного вирішення конфліктів. Учасники відтворювали реальні ситуації, навчалися конструктивному діалогу та знаходженню компромісів. Вони усвідомили, що спокійне обговорення проблем – це ключ до взаємоповаги та гармонії у стосунках. Дякуємо