Тиждень енергозбереження ·

news

07.02.2024 р.у Вищому професійному училищі №17 відбулася учнівсько-викладацька науково-практична конференція на тему:«Сучасний стан та перспективи інтеграції в європейські системи розвитку бухгалтерського обліку, економіки та інформаційних технологій». Здобувачі освіти презентували власні дослідження з актуальних питань бухгалтерського обліку, економіки та інформаційних технологій, обговорили сучасні виклики і перспективи розвитку України в умовах євроінтеграції. Переможці конференції: І місце – Вабілева Софія ІІ місце – Сідак Марія ІІІ місце – Бірюков Микита Проведення таких заходів у

12 лютого 2025 року о 19:00 відбудеться інтенсив "Психолого-педагогічні технології підвищення мотивації дітей до навчання", який буде корисним для психологів, педагогів та всіх, хто працює у сфері освіти. 🔹 Спікерка: Юлія Волкова – практичний психолог вищої категорії, тренерка.🔹 Що ви отримаєте:✔ Сертифікат підвищення кваліфікації✔ Відеозапис курсу (6 годин, 0,2 кредити ЄКТС)🔹 Формат: онлайн🔹 Вартість: 400 грн Цей інтенсив допоможе опанувати ефективні методики

Громадська організація "Дівчата" спільно з Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) реалізує важливий проєкт із комплексної підтримки жінок і дівчат "Підвищення рівня безпеки, захищеності та психічного здоров'я жінок і дівчат, а також просування їхніх прав". У межах цього проєкту організовується серія онлайн-заходів, спрямованих на психосоціальну підтримку, розвиток навичок і знань для збереження емоційного благополуччя. Педагоги та учні можуть долучитися

В рамках підготовки до участі у грантовому конкурсі “Підтримка модернізації професійно-технічної освіти в Україні – Первинна професійна підготовка-2025” проведено зустріч: з деканом електротехнічного факультету Євгенієм КОШЕЛЕНКО завідувачем кафедри електропривода Сергієм ХУДОЛІЙ завідувачем кафедри електротехніки Дмитром ЦИПЛЕНКОВИМ. Від імені всього колективу ВПУ № 17 хочемо висловити щиру подяку адміністрації університету за чудову організацію екскурсії сучасними лабораторіями. Це була надзвичайно корисна та захоплююча зустріч, яка дала

28.01.2025 продовжуємо проводити профорієнтаційні екскурсії у ВПУ № 17 для здобувачів 9-го класу Дніпровської гімназії № 45.Вибирати свою майбутню професію – це важливе рішення. Ми розуміємо, що це може бути непросто. Щиро дякуємо адміністрації гімназії та класним керівникам, яки стали надійними партнерами на шляху до успішного майбутнього.

24 січня 2025 року ми із задоволенням провели профорієнтаційний захід для учнів 8-х та 9-х класів Дніпровської гімназії № 20.Щиро дякуємо адміністрації та класним керівникам гімназії за співпрацю та за активну участь у заході! Віримо, що цей захід допоможе учням визначити свій професійний шлях та обрати спеціальність, яка принесе їм задоволення та успіх у майбутньому.

23.01.2025 року до ВПУ № 17 завітали здобувачі освіти Дніпровської гімназії №133 Дніпровської міської ради. Щиро дякуємо адміністрації гімназії за сприяння професійному самовизначенню, а учням за їхній інтерес та активну участь!

22 січня 2025 року до ВПУ № 17 завітали учні 10 та 11 класів Дніпровського ліцею № 67 «Джерело». В рамках екскурсії школярі: безпосередньо познайомилися з професіями; отримали багато інформації з першоджерел; поспілкувалися з фахівцями своєї справи. Висловлюємо щиру подяку адміністрації Дніпровського ліцею № 67 «Джерело» за співпрацю та спільну роботу над підвищенням привабливості професійної (професійно-технічної) освіти.